آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارارز ددی دوج چیست؟

ارز ددی دوج چیست؟

۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۶:۳۹

 ایلان ماسک:ددی دوج به مریخ!

ایلان ماسک ، پس از آن که برای پرونده خرید ۲.۹ میلیارد دلاری سولار سیتی برای شهادت به دادگاه رفته بود، فیلم خروج او از دادگاه باعث رشد انفجاری توکن  (Daddy Doge (ددی داج)) شد. در این ویدیو، پس از خروج ماسک از دادگاه یک نفر از او می‌پرسد: «ایلان، روز اول دادگاه چطور بود؟»

ایلان ماسک هم هنگامی که مشغول سوار شدن به ماشین بود، از فاصله دور جواب داد: «ددی دوج!» ظاهرا همین جواب یک کلمه‌ای ایلان ماسک برای آن که توکن ددی دوج ۷۹۸ درصد رشد شود کافی بود. در همین حال ویدیویی از زاویه دیگر نشان می‌دهد که ایلان ماسک در آن لحظه می‌گوید: «ددی دوج به مریخ!»

البته پس از رشد ۷۹۸ درصدی ددی دوج، این میم کوین ۲۷ درصد کاهش قیمت داشته است. گفتنی است که جدیدترین عضو خانواده MEME کوین‌های دوج، مبتنی بر بایننس(binance) اسمارت چین است.

(ددی داج) (DaddyDoge) چیست؟


Daddy Doge (ددی داج) جدیدترین عضو خانواده Doge است که با ارائه reflection (انعکاس) در مورد هر معامله به دارندگان سود می رساند و  بر روی زنجیره هوشمند Binance (BSC) کار می کند.

در زمان پرتاب چه اتفاقی افتاد؟

Daddy Doge (ددی داج) به عنوان پیش فروش شروع کرد و پس از آن مستقیماً در PancakeSwap لیست شد. سکه هایی که در پیش فروش در دسترس نبوده یا به جمع نقدینگی اضافه نشده بودند ، برابر بودند با 43.4٪ از کل عرضه. تقریباً 25٪ برای پیش فروش و 25٪ به جمع نقدینگی اضافه شد. توکن های باقیمانده به عنوان هزینه در نظر گرفته شدند.

توکنومیک چیست؟

Daddy Doge (ددی داج) با اضافه کردن هزینه انعکاس 3٪ که در خرید و فروش به کاربران توزیع می شود ، دارندگان را تشویق می کند. 3٪ به صندوق نقدینگی و 3٪ به کیف پول بازاریابی برای فعالیتهای بازاریابی در حال انجام اضافه می شود که در مجموع 9 درصد مالیات است.

 

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۱۹۷۱+۱.۷۶٪

PP۱۲۶۲-۱.۶۴٪

PEسنگین۹۶۳+۰.۹۴٪

PE سبک۱۲۰۳+۳.۱۷٪

PE خطی۱۱۰۱-۰.۳۶٪

اوره گرانوله۳۷۳+۰.۲۷٪

اوره پریل۳۸۳+۰.۰۰٪

متانول۲۵۷+۲.۳۹٪

اتیلن گلایکل۶۹۳-۱.۱۴٪