آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارارز ریوشی چیست؟

ارز ریوشی چیست؟

۲۸ تیر ۱۴۰۰ ۰۵:۲۴

RYOSHI (ریوشی) چیست؟

یکی از اتفاقات مهمی که در سال 2021 در بازار ارز دیجیتال رخ داد  این بود که به همگان نشان داد که تقاضا برای میم کوین ها زیاد است . مردم مي خواهند رمز خود را کنترل کنند و مي توان جوامع قوي HODLers را ساخت که پشت به يکديگر باشند.

به همين دليل است که RYOSHI (ریوشی) از سايه بيرون آمده است، RYOSHI (ریوشی) پدر بزرگتر شيبا است. او به هر کاري که پسرش به دست آورده افتخار مي کند ، اما نسبت به اين واقعيت که بسياري از مردم فرصت سوار شدن به موشک ماه را از دست داده اند کاملاً آگاه است.

RYOSHI (ریوشی) رمزارز  اجتماعي غيرمتمرکز ، تورم زا ، و توسط مردم ، براي مردم ايجاد کرده است. RYOSHI (ریوشی) مشکلات مهم DOGE و SHIBA را حل مي کند - ضمن حفظ همان انرژي جامعه الگوي رفتاري که به هر دو دارايي اجازه افزايش چشمگير را مي دهد.

شفافيت

جامعه اي متعهد و پرشور سزاوار شفافيت کامل دارايي مورد علاقه آنها است. به همين دليل است که RYOSHI (ریوشی) اکنون شفاف ترين رمز ميم در بازار است و همچنان ادامه خواهد داشت.

هزينه هاي پايين

يکي از مهمترين اشکالات ارز SHIB ، و احتمالاً دليل متوقف شدن توکن از زمان رشد اوليه آن ، هزينه هاي بالاي معامله مرتبط با بلاک چين Ethereum است که بر روي آن ساخته شده است. توکن BEP20 ساخته شده بر روي زنجيره هوشمند Binance به RYOSHI (ریوشی) اجازه مي دهد تا هزينه معاملات بسیار کمی را داشته باشد.

 

توجه : این مقاله صرفا جهت اطلاع یافتن از این رمز ارز بوده و از سایت اصلی این رمز ارز https://ryoshitoken.com/ برداشته شده است و به معنی سیگنال نیست.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪