آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارارز WSPP چيست؟

ارز WSPP چيست؟

۴ مرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۵۵

WSPP چيست؟


wspp اولين رمزارز است که برنامه اي براي کاهش فقر در جهان با زنجيره هاي هوشمند binance به سمت فناوري دارد تا روند جمع آوري کمکهای مالي را بهبود بخشد.

 

بستری براي کمک به فقرا !

برخلاف برنامه هاي معمولي که کد Backend در سرورهاي متمرکز اجرا مي شود ، DApp ها کد Backend خود را در يک شبکه غير متمرکز نظير به نظير اجرا مي کنند.
يک DApp مي تواند داراي کد پيشخوان و رابط هاي کاربري باشد که به هر زباني نوشته شده است که مي تواند Backend خود را صدا کند. علاوه بر اين ، پيشخوان آن مي تواند در ذخيره سازي غيرمتمرکز مانند Swarm host شود.

DApp ها به طور معمول منبع آزاد ، غيرمتمرکز ، از طريق ارائه نشانه به کساني که DApp را تأييد مي کنند و مطابق با پروتکل خاصي که در جامعه توافق شده است ، ايجاد مي شوند.


مشکلات و راه حل ها


Covid-19 باعث می شود نرخ فقر در جهان 60 میلیون نفر افزایش یابد.

چالش ها و مسائل

بانک جهانی خاطر نشان می کند که همه گیری ویروس کرونا تاکنون بحران اقتصادی جهانی را از 1870 به بعد گسترده تر کرده است.

بانک جهانی در گزارش خود گفته است که 90 درصد از 183 اقتصاد کشورهایی که آنها مطالعه کرده اند ، پیش بینی کاهش تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در سال 2020 را دارد. در واقع ، بیش از 85 درصد کشور عمیق ترین رکود را از سال 1930 تجربه کرده اند.

 

 

راه حل ها

سرمایه گذاری در Cryptocurrency ایمن تر به حساب می آید زیرا این ارز توسط سیستم رمزنگاری ایمن می شود تا امکان جعل آن وجود نداشته باشد و به راحتی هک نشود.

در سیستم های بانکی و اقتصادی متمرکز مانند سیستم فدرال رزرو ، هیئت مدیره های شرکتی یا دولت ها با چاپ واحدهای پول فیات یا مطالبه اضافات به دفترهای دیجیتال بانک ، تأمین ارز را کنترل می کنند.

 

Whitepaper را بخوانید.

مقاله سفید گزارش یا راهنمای معتبری است که به طور خلاصه خوانندگان را در مورد یک مسئله پیچیده آگاه می کند و فلسفه نهاد صادر کننده را در این مورد ارائه می دهد. هدف این است که به خوانندگان کمک  کند تا مسئله ای را درک کنند ، مسئله را حل کنند یا تصمیم بگیرند.

اصطلاح اولیه انگلیس در مورد نوعی از سند صادر شده توسط دولت گسترش یافته است و در تجارت تا حدودی معنای جدیدی به خود گرفته است. در تجارت ، مقاله سفید به نوعی ارائه بازاریابی نزدیکتر است ، ابزاری که می تواند مشتریان و شرکا را ترغیب کند و یک محصول یا دیدگاه را تبلیغ کند ، مقاله های سفید را می توان ادبیات خاکستری دانست.

از اوایل دهه 1990 ، اصطلاح "کاغذ سفید" به اسنادی که به عنوان ابزار بازاریابی یا فروش در تجارت استفاده می شود ،  می گویند.


این یک توصیه معامله رمز ارز Wspp نیست بلکه فقط یک اطلاع رسانی راجع به این ارز است که از سایت https://wolfsafepoorpeople.com/ گرفته شده است.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪