آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارارز wsg چیست؟

ارز wsg چیست؟

۵ مرداد ۱۴۰۰ ۰۵:۴۵

درباره WSG

باتوجه به افزايش محبوبيت رمزارزها و در پي آن افزايش تعداد فعالين اين حوزه، تعداد پروژه‌هاي رمزارزي جديد به طور روزافزوني در حال افزايش است. هر يک از اين پروژه‌ها با هدف خاصي ايجاد شده‌اند و در تلاش هستند تا يکي از مشکلات يا کمبودهاي شبکه‌هاي قبلي را از ميان بردارند. در اين صفحه قصد داريم به معرفي ارز ديجيتال Wall Street Games و بررسي اطلاعات آن بپردازيم. ارز ديجيتال Wall Street Games، يکي از رمزارزهايي است که با هدف از ميان بردن يکي ديگر از مشکلات شبکه‌هاي فعلي روي کار آمده است. در حال حاضر ارز ديجيتال Wall Street Games داراي رتبه 603 در ميان ليست ارزهاي ديجيتال موجود است و رفته رفته سعي دارد تا با ديگر رمزارز‌هاي هم تراز خود به رقابت بپردازد. با توجه به اهداف و چشم اندازي که از سوي تيم موسسين اين پروژه اعلام شده است، عرضه کل ارز ديجيتال Wall Street Games، معادل 999,730,174,489,617 WSG است که از اين مقدار تاکنون 217,680,046,529,060 WSG به گردش درآمده است.

 

وال استريت گيمز (به انگليسي: Wall Street Games) يک پلتفرم بازي آنلاين مبتني بر بلاکچين ترکيبي و يک ارز ديجيتال غير متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهاني وارد شد و در پلتفرم بايننس رمزارز ساخته شده است.

قبل از سرمايه گذاري بر روي رمرارز هاي جديد حتما درباره آنها تحقيق کنيد چرا که ممکن است سرمايه شما از بين برود.

در اين پلتفرم بازيکنان براي سرگرمي با يکديگر بازي مي‌کنند و بازي‌هاي ساده‌اي را براي کسب پاداش در ارزهاي رمزپايه انجام مي‌دهند. دو بازيکن مهارت خود را در بازي‌هاي مهارت محور آزمايش مي‌کنند. در اينجا شانس به آن‌ها کمکي نمي‌کند و هميشه يک برنده و يک بازنده وجود دارد.

بازي در پلتفرم Wall Street Games به سادگي اتصال کيف پول به وب سايت، انتخاب رمرارز مورد علاقه خود براي استفاده به عنوان شرط بندي و تصميم گيري در مورد مبلغي که مي‌خواهيد با آن بازي کنيد، است! اين پلت فرم توسط توسعه دهندگان با تجربه بلاکچين و بازي ساخته شده است که براي شرکت‌هاي بزرگ و موفق بازي‌هاي چند مليتي کار کرده‌اند.

موارد استفاده رمرارز WSG

 • صاحبان رمرارز هنگام بازي در سيستم عامل تخفيف دريافت مي‌کنند.
 • صاحبان رمرارز مي‌توانند هر روز بازي‌هاي بيشتري را در سيستم عامل انجام دهند.
 • صاحبان رمرارز قادر خواهند بود از مزاياي استيک کردن و فعاليت‌هاي مشابه بهره مند شوند.
 • صاحبان رمرارز براي راي يا پيشنهاد دادن و تصميم گيري در مورد توسعه آينده سيستم عامل قادر به پيوستن به سيستم عامل حاکميت خواهند بود.
 • صاحبان رمرارز مي‌توانند پس از دستيابي به مقدار مشخصي از رمرارز‌ها، به گروه VIP (اختصاصي) بپيوندند.
 • صاحبان رمرارز مي‌توانند سناريوهاي بازي را ايجاد کرده و در صورت پذيرش انجمن از آن‌ها پاداش دريافت کنند.
 • صاحبان رمرارز قادر به خريد NFT artwork، محصولات تجاري و ساير ويژگي‌هاي منحصر به فرد در سيستم عامل خواهند بود.

کيف پول‌هاي مناسب براي نگهداري ارز ديجيتال Wall Street Games

 • کيف پول متامسک MetaMask
 • کيف پول Binance Chain Wallet

  صرافي‌هاي مناسب براي خريد ارز ديجيتال Wall Street Games

  در حال حاضر فعال ترين صرافي که در آن Wall Street Games معامله مي‌شود، صرافي Bilaxy با سهم %61.72 از حجم معاملات روزانه است. ساير صرافي‌ها عبارتند از:

  • صرافي PancakeSwap (V2)
  • صرافي JulSwap
  • صرافي Hotbit
  • صرافي BitMar

 

رمز ارز

قيمت ارز ديجيتال Wall Street Games

قيمت WSG در زمان نگارش اين مقاله 0.00000003 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 1،936،580 دلار است.Wall Street Games طي 24 ساعت گذشته 9.62 درصد رشد داشته است و در حال حاضر در رتبه 1067 در سايت رمزارز مارکت کپ قرار دارد. عرضه آن 134،571،336،590،472 سکه WSG و حداکثر عرضه 1،000،000،000،000،000 سکه WSG است.

 

نوسانات و اطلاعات قيمت Wall Street Games

در حال حاضر ارزش کل بازار ارز ديجيتال Wall Street Games، معادل $ 24,517,554 است. حجم معاملات 24 ساعت اخير اين ارز ديجيتال نيز $ 10,600,258 بوده است. هم اکنون ارز ديجيتال Wall Street Games با ارزشي معادل $ 0.000000دلار خريد و فروش و معامله مي‌شود. همچنين باتوجه به نوسانات اين رمزارز در 24 ساعت گذشته، قيمت اين ارز نسبت به روز گذشته 117.29%، افزايش يافته است. بسياري از تحليلگران و متخصصين فعال در بازارهاي مالي بر اين باورند که مي‌توان از اطلاعات گذشتۀ قيمت Wall Street Games يا هر دارايي ديگري براي پيش بيني آينده قيمتي آن استفاده نمود. 

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪