آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارریزش بیت کوین پس از اخبار آمازون

ریزش بیت کوین پس از اخبار آمازون

۵ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۵۸

آیا خرید از آمازون با بیت کوین امکان پذیر است؟


آمازون پذیرفتن بیت کوین را انکار می کند ،  یک پست شغلی برای یک سرنخ ارز دیجیتال باعث شد بیت کوین از روز دوشنبه بیش از 40 هزار دلار عبور کند که بالاترین میزان خود از 15 ژوئن است.

Amazon.com Inc گزارش رسانه ای مبنی بر اینکه این غول تجارت الکترونیکی به دنبال پذیرش پرداخت های بیت کوین تا پایان سال است را تکذیب می کند.

گزارش روزنامه City AM لندن با استناد به یک "نفوذی" ناشناس ، بزرگترین  رمزارز در جهان را تا 14.5 درصد افزایش داده است قبل از اینکه سود را کاهش دهد تا آخرین معامله 6 درصد بالاتر از 37،684.04.04 دلار باشد.

سخنگوی آمازون روز دوشنبه گفت: "علیرغم علاقه ما به فضا ، گمانه زنی های پیرامون برنامه های خاص ما در مورد رمزارزها  درست نیست." "ما همچنان بر روی بررسی این مسئله برای مشتریانی كه از آمازون خرید می كنند متمرکز هستیم."

این شرکت در تاریخ 22 ژوئیه فرصت شغلی برای مدیریت ارز دیجیتال و بلاکچین محصول منتشر کرد.

اوایل روز دوشنبه ، ارسال شغل از سوی غول خرده فروشی سوالاتی را در بین تحلیلگران ایجاد کرده بود که آیا این اقدام در نهایت می تواند منجر به پذیرش بیت کوین به عنوان روش پرداخت توسط آمازون شود؟

انکار شرکت باعث سقوط Bitcoin در زیر 37،000 دلار در حالی شد که سکه های رقیب از جمله Ether و Litecoin نیز سقوط کردند.

سرمایه گذاران خوش بین به رشد دوباره بیت کوین وارد بازار شدند و  به افزایش قیمت قبلی منجر شد که سکه را با  بیش از 17 درصد رشد در روز دوشنبه به 40545 دلار رساند ، بالاترین میزان از 15 ژوئن. بیش از 950 میلیون دلارshort-selling رمزنگاری در روز دوشنبه منحل شد ، بیشترین میزان از ماه مه 19 ، (طبق داده های Bybt.com.)

عیار گفت ، نوسانات قیمت فعلی بیت کوین بخشی از اصلاحات گسترده تر چند موج از زمان رسیدن به یک رکورد در آوریل است. وی گفت: قیمت می تواند در کوتاه مدت تا 45000 دلار قبل از افت بالقوه دیگر برای تکمیل اصلاح مجدداً برگشت کند.

وی افزود: "ما هنوز شاهد اصلاح هستیم."

تعداد فزاینده ای از شرکت ها شروع به پذیرش ارزهای مجازی برای پرداخت کرده اند ، و کلاس دارایی را نزدیک می کنند تا اینکه اخیراً توسط م institutionsسسات مالی مهم به جریان اصلی نزدیک شده است.

هفته گذشته ، ایلان ماسک ، مدیر اجرایی تسلا و شرکت تسلا گفت که سازنده اتومبیل های الکتریکی به محض انجام دقت کافی در مورد میزان انرژی تجدید پذیر مورد استفاده برای استخراج ارز ، به احتمال زیاد پذیرش بیت کوین را به عنوان پرداخت شروع می کند.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۶۶+۱.۱۷٪

PP۱۴۱۳+۱.۵۸٪

PEسنگین۹۴۸-۰.۴۲٪

PE سبک۱۲۰۶+۰.۵۰٪

PE خطی۱۲۰۶+۱.۳۴٪

اوره گرانوله۳۷۱-۲.۳۷٪

اوره پریل۳۷۹+۴.۱۲٪

متانول۲۷۵+۲.۲۳٪

اتیلن گلایکل۷۳۱+۰.۴۱٪