آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارارز ooe چیست؟

ارز ooe چیست؟

۶ مرداد ۱۴۰۰ ۰۴:۳۲

ooe چیست؟

در مورد این رمز ارز اطلاعات گسترده ای وجود ندارد و تنها توضیحاتی که در سایت coinmarketcap قرار داده شده است را ترجمه کرده ایم!

OpenOcean تجمع کامل DeFi و CeFi است. OpenOcean با استفاده از يک الگوريتم مسيريابي هوشمند کاملاً بهينه شده ، بهترين قيمت ، بدون هزينه اضافي و کمترين تغييرات را براي معامله گران در DeFi و CeFi تجمع يافته پيدا مي کند. علاوه بر تجمع مبادله ها ، OpenOcean به تجمع مشتقات ، بازده ، وامها و محصولات بيمه و راه اندازي محصولات حاشيه ترکيبي و خدمات هوشمند مديريت ثروت خود ادامه خواهد داد. OpenOcean همچنين ابزارهاي API و آربيتراژ را در اختيار کاربران قرار مي دهد تا معاملات آربيتراژ را به صورت خودکار انجام دهند. چشم انداز OpenOcean ايجاد يک جمع کننده کامل براي تجارت رمزنگاري است که به عنوان پلي براي اتصال جزاير جدا شده در بازارهاي تقسيم شده فعلي DeFi و CeFi عمل مي کند. صرف نظر از اينکه يک سرمايه گذار انفرادي کوچک يا يک موسسه بزرگ باشد ، همه بايد اين فرصت را داشته باشند که با بهترين قيمت تجارت کنند و استراتژي هاي سرمايه گذاري خود را در کلاسهاي مختلف دارايي رمزنگاري اعمال کنند.

قیمت فعلی ooe

قيمت فعلي  OpenOcean امروز 0.274468 دلار آمريکا است و حجم معاملات 24 ساعته آن 2.051.317 دلار است. OpenOcean طي 24 ساعت گذشته 9.27٪ افزايش داشته است. رتبه بندي CoinMarketCap در حال حاضر # 2678 است ،ارزش کل در دسترس نيست. منبع گردش در دسترس نيست و حداکثر است.

راه های خرید و فروش ooe 

بهترين راه مبادله OpenOcean در حال حاضر از طريق KuCoin ، Gate.io ، BKEX ، LBank و PancakeSwap (V2) است. 

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪