آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارشرکت کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر

شرکت کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر

۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ۰۵:۲۹

فرابورس ايران در اطلاعيه‌اي از موافقت کميته درج شرکت فرابورس ايران با درج نماد معاملاتي شرکت کارخانجات صنعتي و توليدي اتمسفر به عنوان ۲۵۷ نماد معاملاتي خبر داد. اين شرکت با نماد «تاتمس» در تابلو‌ي پايه قرمز درج شده است.

 

درباره شرکت کارخانجات صنعتي و توليدي اتمسفر

شرکت اتمسفر در سال 1342 در پل سيمان شهر ري در يک سوله به مساحت 300 متر مربع آغاز به کار نمود . آن واحد توليدي در آبان ماه سال 1345با نام شرکت تکنوکار (با مسئوليت محدود ) تحت شماره 11097 در اداره ثبت شرکت ها ثبت گرديد و در سال 1346 به اتمسفر تغيير نام داد . در سال 1355 ماهيت شرکت به سهامي عام تغيير يافته و در سال 1356 در سازمان بورس اوراق بهادار تهران پذيرفته شد . در حال حاضر با 250 نفر پرسنل  ، فعاليت شرکت شامل سه بخش عمده ذيل در زميني به وسعت 8 هکتار و سالنهايي به مساحت 6/4 هکتار  و فضاي اداري 364/92 مترمربع در جريان است .

کارخانه توليد محصولات تهويه مطبوع و تجهيزات گرمايشي و سرمايشي شامل انواع مشعل هاي گازي و گازوئيلي و دو گانه سوز، انواع رادياتورهاي آلومينيومي دايکستي ، انواع فن کوئل هاي زميني، سقفي ، کاستي و کانالي ، انواع چيلرهاي تراکمي هوا خنک و آب خنک از سايز 3 تن تبريد تا 200 تن تبريد، انواع پکيج يونيت، هواساز ، ايرواشر ، کندانسور و برج هاي خنک کن فلزي . اين کارخانه قديمي ترين بخش گروه کارخانجات صنعتي و توليدي اتمسفر مي باشد و برند اتمسفر با توليد و فروش اين محصولات طي 50 سال اخير مطرح و ماندگار شده است . 

 

شرکت های هم گروه تاتمس

تاتمس

 

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪