آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخباررشد 151 درصدی مشتریان robinhood طی یکسال اخیر

رشد 151 درصدی مشتریان robinhood طی یکسال اخیر

۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ۰۴:۲۶

سهام Robinhood روز سه شنبه رشد قابل توجهی داشت و معاملات سهام آن بسیار بالاتر از قیمت  عرضه اولیه IPO آن (38 دلار در هر سهم) در هفته گذشته قرار داد.

Robinhood پنجشنبه گذشته در Nasdaq عرضه اولیه شد . قیمت این سهم 38 دلار برای هر سهم است که پایین ترین محدوده عرضه آن است. روز پنجشنبه با آن قیمت افتتاح شد اما سپس در اولین روز خود 8 درصد کاهش یافت و تا روز سه شنبه زیر پایین تر از قیمت عرضه اولیه خود معامله شد.

اما روز سه شنبه سهام Robinhood در هر سهم 46.80 دلار بسته شد که 24.2 درصد افزایش داشت.

 

 

به نظر می رسد شرکت منلو پارک واقع در کالیفرنیا روز سه شنبه پس از دادن تقریباً 25 درصد از سهام IPO خود به مشتریان خود ، مورد توجه سرمایه گذاران خرد قرار گرفته است. HOOD اکنون "سهام برتر معامله شده" در Fidelity است .

سه شنبه 8،988 سفارش خرید و 7،931 سفارش فروش Robinhood در Fidelity ثبت شده است. بر اساس Swaggy Stocks  ، این نماد همچنین به عنوان یک سهام  پر بحث در Reddit's WallStreetBets  شناخته شده.

گرگ مارتین از Rainmaker Securities گفت: "اگرچه ما انتظار داشتیم 40 درصد افزایش در اولین روز معاملات داشته باشیم ، اما Robinhood با طیف گسترده ای از سرمایه گذاران ، از جمله سرمایه گذاران خرد  قابل توجه برای محدود کردن قیمت ها صحبت کرد." "من معتقدم اکنون ، سرمایه گذاران بلندمدت که ارزش باورنکردنی Robinhood را در بلند مدت مشاهده می کنند ، قیمت  سهام را جابجا می کنند ، زیرا سرمایه گذاران کوتاه مدت تا حد زیادی از سهام فرار کرده اند.

 

151 درصد افزایش تعداد مشتریان

bulls (گاو های نر)  Robinhood را به دلیل رشد گسترده آن ، به ویژه در دوران همه گیری ویروس کرونا و معاملات GameStop دوست دارند. Robinhood - که معاملات خالص ، ارزهای رمزنگاری شده و اختیار معامله و همچنین حساب های مدیریت مالی را ارائه می دهد - تا مارس 2021 دارای 18 میلیون مشتری بود ، در حالی که این رقم در سال 2020 7.2 میلیون نفر بود که 151 درصد افزایش داشت. شرکت تخمین می زند که حساب های تأمین شده در سه ماهه دوم به 22.5 میلیون رسید.

جیم کرامر از CNBC در مورد "پول دیوانه" گفت: "همانطور که Robinhood به سایر روشهای تامین مالی ، از جمله کارتهای" اکنون بخرید ، بعداً پرداخت کنید " بزودی دست پیدا خواهد کرد، فکر می کنم ارتش 22 میلیون کاربر [مدیرعامل ولاد تنف] رشد کرده و قوی تر می شود. دوشنبه شب. کرامر افزود: "به همین دلیل است که من به شما می گویم Robinhood را می توانید در این قیمت خریداری کنید."

او همچنین گفت Robinhood می تواند یک شرکت fintech دیگر را به منظور توسعه بیشتر در فضای پرداخت خریداری کند ، که می تواند ارزش سهام را بیش از پیش افزایش دهد.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪