آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارمعرفی ارز Truebit

معرفی ارز Truebit

۱۶ مرداد ۱۴۰۰ ۰۴:۱۸

قيمت فعلي TRU

قيمت زنده Truebit امروز 0.319997 دلار آمريکا با حجم معاملات 24 ساعته 7،599،377 دلار آمريکا است. Truebit در 24 ساعت گذشته 9.00٪ کاهش يافته است. رتبه فعلي CoinMarketCap #2623 است .

ارز tru را از کجا بخريم؟

 صرافي هاي برتر براي معاملات در Truebit در حال حاضر BKEX ، LBank ، BitMart ، MEXC و Hotbit هستند. 

Truebit (TRU) چيست؟

Truebit که در سال 2016 تأسيس شد ، يک پروتکل بلاک چين است که قدرت اجراي غير متمرکز خارج از زنجيره را به بلاک چين مي آورد. Truebit به جاي تکيه بر شواهد رمزنگاري شده خارجي ، از اصول نظريه بازي استفاده مي کند تا به طور موثر قدرت محاسبه زنجيره اي شبکه هاي موجود را افزايش داده و  کارمزد را کاهش دهد.

پروتکل Truebit از طريق ساختار و معماري تشويقي جديد ، امکان اجماع امن و مقياس پذير در محاسبات بزرگ فراتر از آنچه امروزه در اتريوم امکان پذير است و استفاده آسان از زبان هاي برنامه نويسي را فراهم مي آورد. Truebit بيش از يک راه حل مقياس پذيري ، يک فرم اجماع است که مي تواند بدون اعتماد داده ها را در منابع خارجي ، از جمله ساير بلاکچين ها جمع آوري کرده و از يک معجزه مقاوم سازي براي اتصال به دنياي خارج استفاده کند.

به عنوان يکي از بلوک هاي اساسي براي آينده محاسبات غير متمرکز ، جامعه منبع باز Truebit و چشم انداز يک راه حل مقياس پذيري يکپارچه را در بلاک چين ايجاد مي کند و يادگيري ماشين و هوش مصنوعي را براي همه در دسترس قرار مي دهد.

در حالي که قراردادهاي هوشمند مي توانند محاسبات کوچک را به درستي انجام دهند ، کارهاي محاسباتي بزرگ به دليل مشکل Verifier ، خطرات امنيتي را براي بلاک چين ايجاد مي کنند. Truebit اين نقص را از طريق يک اوراکل بي اعتماد  (trustless) و مقاوم که با نتايج محاسباتي صحيح به دست مي آيد ، خنثي مي کند. هر قرارداد هوشمند مي تواند يک وظيفه محاسباتي را در قالب کد بايتي WebAssembly براي اين اوراکل انجام دهد ، در حالي که ماينر هاي  ناشناس براي حل صحيح کار پاداش دريافت مي کنند.

پروتکل اوراکل صحت را در دو لايه تضمين مي کند: يک لايه اجماع عمومي که در آن هرکسي مي تواند به راه حل هاي معيوب اعتراض کند و يک مکانيسم زنجيره اي که مشوق مشارکت است و پاداش منصفانه را تضمين مي کند. اين اجزا به طور رسمي از طريق ترکيبي از معماري جديد ، خارج از زنجيره و قراردادهاي هوشمند درون زنجيره اي خود را نشان مي دهند.

Truebit (TRU) چه نوع توکني است؟


Truebit يک توکن تورمي خالص است که مشابه اتريوم است. توکن هاي TRU با توجه به تقاضاي تجمعي در طول زمان ايجاد و از بين مي روند. هر کار Truebit توکن هاي TRU را مي سوزاند. کاربران مي توانند در ازاي ETH ، توکن هاي TRU را خريداري يا بازنشسته کنند. هر معامله خريد مقداري ETH را به عنوان سپرده ذخيره ذخيره مي کند (مابقي به شرکت تعلق مي گيرد) و مقداري ETH از طريق هر معامله بازنشستگي از ذخيره خارج مي شود.

بنيانگذاران Truebit (TRU) چه کساني هستند؟


Truebit توسط Jason Teutsch (Truebit Establishment) با مشارکت قابل توجهي از Christian Reitweissner (بنياد اتريوم) تأسيس شد. جيسون داراي مدرک دکترا در رياضيات است و از اعضاي فولبرايت اسرائيل و مجارستان بود. کريستين داراي مدرک دکتري در زمينه پيچيدگي محاسباتي است و خالق زبان قرارداد هوشمند اتريوم Solidity است که ماشين مجازي اتريوم را در پشت هر قرارداد هوشمند و DApp (برنامه غيرمتمرکز) که در شبکه اتريوم اجرا مي شود ، قدرت مي بخشد.

چه چيزي Truebit (TRU) را منحصر به فرد مي کند؟


بيت کوين و اتريوم ، که استخراج کنندگان آنها به طور جمعي قدرتمندترين منبع محاسباتي در تاريخ بشريت را شامل مي شوند ، قدرت پردازش و تأييد تراکنش ها را بيشتر از يک تلفن هوشمند معمولي ندارند. Truebit اين تنگنا را دور مي زند و محاسبات مقياس پذير را براي Ethereum و همه بلاک چين ها با يک لايه مشوق مالي در بالاي يک لايه حل اختلاف ايجاد مي کند ، جايي که دومي به عنوان يک "بازي تأييد" همه کاره ظاهر مي شود. علاوه بر محاسبات برون سپاري شده ، برنامه هاي فوري شامل استخرهاي استخراج غيرمتمرکز است که اپراتور آنها يک قرارداد هوشمند اتريوم است ، يک ارز رمزنگاري شده با قابليت انجام معاملات مقياس پذير ، و وسيله اي بي اعتماد براي انتقال ارز بين سيستم هاي رمزپايه جدا از هم.

 

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪