آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارارز دیجیتال landshare

ارز دیجیتال landshare

۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۲۰

Landshare چيست؟

Landshare يک پلتفرم DeFi در زنجيره هوشمند Binance است که جايگزيني بدون دردسر براي سرمايه گذاري هاي سنتي در املاک و مستغلات ارائه مي دهد. Landshare با دارا بودن خزانه هاي استيبل کوين مبتني بر دارايي ، يک رمز ابزار ، استخرهاي رو به بيرون خانه و يک پروتکل حکومتي ، يک پلت فرم DeFi کامل بر اساس دارايي هاي املاک و مستغلات ايالات متحده ارائه مي دهد.

LAND توکن ابزار بومي است که براي موارد زير استفاده مي شود:

دسترسي به ويژگي هاي اصلي املاک و مستغلات اين پلت فرم
کسب پاداش از بازخريدها از طريق شرط بندي توکني
راي گيري در پروتکل حاکميت
ويژگيهاي اصلي املاک و مستغلات Landshare عبارتند از:

خزانه املاک ، که به سهامداران BUSD اجازه مي دهد تا بر اساس ارزش اجاره و افزايش دارايي هاي املاک ، درآمد کسب کنند.
Crowdfunded House Flipping استخرها ، که پاداش هاي يکپارچه اي از نوسازي خانه پرداخت مي کنند. کسب مالکيت کسري مبتني بر NFT از طريق استفاده از LLC هاي توکن دار

ويژگي Landshare چيست؟


Landshare سرمايه گذاري هاي مبتني بر املاک و مستغلات را در يک مدل آشنايي توکن ارائه مي دهد.
خطرات سرمايه گذاران مانند خسارت ، موقعيت هاي خالي و استهلاک به سرمايه گذاران منتقل نمي شود.
قدرت کامل کشاورزي DeFi به Landshare اجازه مي دهد بازدهي بيشتر از سرمايه گذاري سنتي در املاک و مستغلات ارائه دهد
قراردادهاي مميزي شده کاملاً ايمني و امنيت وجوه سرمايه گذاران را تضمين مي کند
سرمايه گذاري در Landshare بر اساس بازار املاک و مستغلات است ، به اين معني که ثبات بيشتري نسبت به ميانگين سرمايه گذاري در ارزهاي رمزنگاري شده دارد
اعضاي تيم Landshare چه کساني هستند؟
تيم توسعه و بازاريابي اصلي Landshare متشکل از Lead Blockchain Developer و مدير عامل شرکت Jordan Friske ، مدير بازاريابي و COO Travis Martin و Lead Web Developer Sumit Sharma به همراه تيمش در Radial Code است.

اردن تحصيلات خود را در زمينه علوم رايانه گذراند و به نيروي هوايي ايالات متحده پيوست و در آنجا در زمينه امنيت سايبري ، برنامه نويسي و تجزيه و تحليل ترافيک شبکه آموزش ديد. او به عنوان يک تحليلگر شبکه ديجيتال به صورت پاره وقت به کار گارد ملي هوايي ادامه مي دهد.

تراويس بيش از 6 سال تجربه در زمينه سرمايه گذاري در ارزهاي رمزنگاري شده و تجزيه و تحليل بازار دارد. تراويس علاوه بر COO و مدير بازاريابي ، از تجربه خود در تجارت به عنوان مدير دارايي اصلي Landshare استفاده مي کند.

Sumit Sharma تيم توسعه وب را در Radial Code ، شريک توسعه وب Landshare هدايت مي کند. Radial Code تيمي متشکل از 15 نفر است که متشکل از توسعه دهندگان فول استک و طراحان گرافيک و رابط کاربري است.

قيمت LAND

قيمت زنده Landshare امروز 5.45 دلار آمريکا با حجم معاملات 24 ساعته 150.238 دلار آمريکا است. اشتراک زمين در 24 ساعت گذشته هيچ تغييري نداشته است. رتبه فعلي CoinMarketCap #3410 است.z

Landshare’s Tokenomics چيست؟


کل عرضه LAND 10،000،000 توکن است ، با عرضه اوليه 177،500. 59.8 of از همه نشانه هاي ممکن در مجموعه پاداش هايي که به سهامداران Property Vault پرداخت مي شود وجود دارد. نقدينگي اوليه به مدت 5 ماه قفل شده است. همه نشانه هاي دور بذر و پيش فروش براي حداقل 5 ماه واگذار مي شوند. توکن هاي تيم به مدت 3 ماه قفل مي شوند و 10٪ قفل ماهانه 10 ماه باز مي شود. بازخريدهاي توکن از نرخ ضرب توکن فراتر مي رود و 25 درصد از TVL Property Vault هر سال خريداري مي شود در حالي که تنها 8 تا 20 درصد ضرب مي شود.

کي و کجا مي توان LAND خريد؟


پلتفرم Landshare پس از خاتمه Superlauncher IDO در 2 آگوست 2021 راه اندازي مي شود. توکن ها را مي توان در SuperLauncher IDO يا ChainX IEO به قيمت 1 دلار در مقايسه با قيمت فهرست 2 دلار خريداري کرد. اين توکن در ابتدا در Apeswap و ChainX ليست مي شود و ليست هاي DEX و CEX بيشتري در پي خواهد آمد.

آدرس قرارداد: https://bscscan.com/token/0x9d986a3f147212327dd658f712d5264a73a1fdb0 حسابرسي قرارداد: https://landshare.io/Audit.pdf
توجه: این مقاله به منظور اطلاع رسانی میباشد و به منزله ی پیشنهاد خرید و فروش نیست.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪