آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارتوکن HVI چیست؟

توکن HVI چیست؟

۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۱۶

 

اولین توکن خیریه مجارستانی BEP20  ویزلا اینو است! Vizsla Inu Token مجارستانی (HVI $) یک توکن BEP20 است که در مأموریت کمک به پناهگاه سگ در زنجیره هوشمند Binance صادر شده است. هر بار که سکه Vizsla معامله می شود ، یک سازمان خیریه کمک های مالی دریافت می کند. ویزلا قصد دارد صنعت رمزنگاری را با پس دادن و ایجاد سکه ای که به نفع خیریه و دارندگان آن است ، متحول کند. Vizsla یک نشانه راه اندازی نمایشگاه مبتنی بر جامعه است ، دارندگان Vizsla ارزش ها را به اشتراک می گذارند و در ماموریتی برای کمک به سگ ها هستند.

تیم رهبری آنها به همان اندازه مشتاق رشد طولانی مدت ارزش Vizsla Coin است ، همانطور که از تأثیر خیریه مثبت آنها به طور جمعی بر جهان با ایجاد مداوم پتانسیل به ظاهر نامحدود ما تأثیر می گذارد. آنها بر شفافیت کامل با عملکرد خود تأکید می کنند ، نقشه راه قابل مشاهده تصمیمات استراتژیک توسعه پایدار آنها با کمپین های بازاریابی نوآورانه است که اطمینان می دهد جهان به همان اندازه عاشق Vizslas می شود. آنها به روزرسانی های روزانه اضافی را در تمام کانال های اجتماعی خود دارند.

 قیمت HVI


قیمت زنده Vizsla Inu مجارستانی امروز 2.01e-12 USD با حجم معاملات 24 ساعته 164.965 دلار است. Vizsla Inu مجارستانی در 24 ساعت گذشته 6.80 up افزایش یافته است. رتبه فعلی CoinMarketCap 3335 است.

 

توجه: این مقاله به منزله ی پیشنهاد خرید یا فروش نمیباشد و صرفا جهت اطلاع نوشته شده است.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪