آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارتعطيلي بورس از ۲۵ تا ۳۰ مرداد

تعطيلي بورس از ۲۵ تا ۳۰ مرداد

۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۲۷

تعطيلي بورس از ۲۵ تا ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ رسما اعلام شد:

روابط عمومي سازمان بورس و اوراق بهادار دراطلاعيه اي از تعطيلي بازار سرمايه پيرو تعطيلي سراسري کشور از تاريخ ۲۵ تا ۳۰ مردادماه سالجاري خبرداد.

در اين اطلاعيه آمده است: 

پيرو مصوبه جديد ستاد ملي مقابله با کرونا  مبني بر تعطيلي سراسري در کشور از دوشنبه ۲۵ مرداد الي شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰، بازار سرمايه هم تعطيل خواهد بود. 

به اين ترتيب هر چهار بورس کشور  از روز دوشنبه ۲۵ مرداد تا شنبه ۳۰ مرداد ماه سال جاري تعطيل خواهند بود.

بورس ٢۴ : از روزگذشته شايعه شده که تعطيلات از روز سه شنبه آغاز مي شود و بنابراين فردا دوشنبه ٢۵ مردادماه هم بانک ها باز هستند و هم فعاليت بورس ها برقرار!!

سارا علياري مدير روابط عمومي سازمان بورس و اوراق بهادار درباره اين شايعه به خبرنگار بورس ٢۴ گفت : بر اساس مصوبه روز گذشته ستاد مقابله ملي با کرونا کليه ادارات ، بانک ها و دستگاه هاي اجرايي از دوشنبه ٢۵ مرداد تا شنبه ٣٠ مرداد تعطيل خواهند بود ، بنابراين همه بورس هاي فعال در کشور در اين دوره ۶ روزه غيرفعال خواهند بود.

 

بازار متشکل ارز ايران در اطلاعيه اي اعلام کرد:

به اطلاع مخاطبان محترم بازار متشکل ارز ايران مي رساند؛ براساس مصوبه ستاد ملي مديريت بيماري ­کرونا مبني بر تعطيلي سراسري از روز دوشنبه ۲۵ مردادماه تا پايان روز کاري شنبه ۳۰ مردادماه، بازار متشکل ارز­ ايران نيز در روزهاي فوق تعطيل مي باشد.

 

 نمکي: مراکز واکسيناسيون در روزهاي تعطيل به فعاليت خود ادامه‌ دهند

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، با اشاره به اعلام تعطيلي سراسري در کشور توسط ستاد ملي کرونا، در نامه‌اي به روساي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي بر تداوم خدمت‌رساني تمامي واحدهاي بهداشتي و درماني و مراکز واکسيناسيون در روزهاي تعطيل تاکيد کرد.

 

 

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪