آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارکوکو سواپ چیست؟

کوکو سواپ چیست؟

۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱

قیمت COCO


قیمت زنده Coco Swap امروز 0.001062 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 1.305.228 دلار آمریکا است. Coco Swap در 24 ساعت گذشته 2.21  کاهش یافته است. رتبه فعلی CoinMarketCap #2827 است ، کل عرضه 149،966،767،046 سکه COCO است.

عملکرد خودکار و پروتکل تولید نقدینگی به سادگی COCO Swap را در کیف پول خود نگه دارید تا بیشتر دریافت کنید. در هر معامله ، پروتکل به طور خودکار پاداش هایی را به دارندگان و همچنین نقدینگی خودکار برای همیشه قفل می کند.

Coco Swap نسل بعدی بازده و نقدینگی مستقل است.


پروتکلی که شامل پلت فرم Web 3.0 ، iOS و برنامه غیر متمرکز Android خواهد بود!
پروتکل Coco Swap کاربران را قادر می سازد تا ارزهای رمزپایه ، NFT و سایر مشتقات را از طریق پروتکل بازده خودکار مبادله کنند. نقدینگی از سوی دیگر ، امکان اشتراک گذاری بدون دردسر و آسان را برای کاربران فراهم می کند تا ضمن ایجاد پاداش برای خدمات ، شبکه را تشویق کنند.

توکن COCO Swap سوخت پشت بستر غیرمتمرکز Coco Swap خواهد بود. این یک توکن تورم پیشرونده است که بر اساس آخرین سیستم های پروتکل DeFi ساخته شده است. هدف اصلی این توکن ارائه معاملات غیرمتمرکز شبکه با زمان سریعتر و هزینه مبادله ارزانتر است. مسیر پیش رو برای COCO با نوسانات بازار تعیین می شود ، اما مدلی که از آن استفاده می کند باعث میشود COCO موفق شود.

توجه: اطلاعات ارائه شده در مورد این رمز ارز به منزله پیشنهاد خرید نیست.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪