آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارارز telcoin چیست؟

ارز telcoin چیست؟

۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۳۰

Telcoin (TEL) چيست؟ Telcoin (TEL)

Telcoin (TEL) واسطه مبادله ، دارايي ذخيره و رمز پروتکل بستر مالي غيرمتمرکز متعلق به کاربر Telcoin است. TEL به کاربران نهايي اين امکان را مي دهد تا به صورت يکپارچه به مجموعه اي از محصولات مالي غيرمتمرکز متعلق به کاربران دسترسي داشته باشند و از آنها استفاده کنند. مشوق هاي TEL مشارکت کنندگان بازار مانند مخابرات و کاربران فعال را براي ارائه خدمات ارزش افزوده خاص به کاربران نهايي اين پلتفرم هماهنگ مي کند و انگيزه هاي اکوسيستم Telcoin را در جهت دسترسي هر کاربر تلفن همراه در جهان با دسترسي سريع و مقرون به صرفه ، تنظيم مي کند. 

اسناد رسمي را مي توانيد در اينجا پيدا کنيد:

https://www.telx.network/about/what-is-telcoin-(tel)

https://www.telx.network/about/how-do-market-participants-use-tel

https://www.telx.network/about/tel-taxonomy

پلتفرم Telcoin Telcoin يک پلت فرم مالي غيرمتمرکز متعلق به کاربر است که توسط کاربران فعال Telcoin ، اپراتورهاي شبکه تلفن همراه و ارائه دهندگان خدمات مالي تلفن همراه پشتيباني مي شود. Telcoin با هم ترازي مخابرات در اطراف يک پلت فرم مالي غيرمتمرکز متعلق به کاربر ، قصد دارد به همه کاربران تلفن همراه در جهان دسترسي به محصولات مالي سريع و مقرون به صرفه و متعلق به کاربران بسيار بالاتر از خدمات بانکي سنتي ارائه دهد.

Telcoin Pte. آموزشي ويبوليتين که در جولاي 2017 در سنگاپور تأسيس شد ، از فناوري بلاک چين براي دسترسي به خدمات مالي غير متمرکز در هر دستگاه تلفن همراه استفاده مي کند. محصول راه اندازي اين شرکت ، حواله Telcoin ، بر انتقال سريع پول ديجيتالي با سرعت بالا و کم هزينه به پلتفرم هاي پول موبايل و کيف پول هاي الکترونيکي متمرکز شده است. حواله هاي Telcoin با مخابرات ، پول تلفن همراه و شرکاي کيف الکترونيکي در سراسر جهان ارتباط برقرار مي کند تا ارسال پول راحت ، مقرون به صرفه و امن باشد.

Telcoin اخيراً نسخه 3 اين پلتفرم را راه اندازي کرد ، که دو محصول مالي متعلق به کاربران از جمله The Send Money Smarter Network (SMS) ، يک شبکه حواله جهاني متعلق به کاربر و TELxchange ، مبادله دارايي هاي ديجيتالي غيرمتمرکز متعلق به کاربران را معرفي کرد.

Telcoin در سنگاپور به عنوان يک موسسه اصلي پرداخت توسط اداره پولي سنگاپور تنظيم مي شود. Telcoin همچنين در تعدادي ديگر از بازارهاي جهاني از جمله کانادا و استراليا ثبت و تنظيم شده است و دفاتر اصلي خود را در سنگاپور ، توکيو ، دبي و لس آنجلس دارد. Telcoin از فوريه 2018 عضو فعال GSMA بوده است.

موسسان Telcoin چه کساني هستند ؟. Telcoin در سال 2017 توسط پل نيونر ، کارآفرين سريالي با بيش از 12 سال سابقه در زمينه ارتباطات از راه دور و امنيت سايبري تاسيس شد. او که فارغ التحصيل دانشگاه نوتردام است ، در سراسر جهان زندگي کرده و کار کرده است ، در درجه اول در خاورميانه و آسيا.

Neuner قبلاً بنيانگذار Mobius بود ، استارتاپي که خدمات مديريت کلاهبرداري را براي اپراتورهاي شبکه تلفن همراه ارائه مي دهد. در سال 2018 ، او همچنين Sedona را تأسيس کرد ، نسل بعدي سرويس مديريت کلاهبرداري مخابراتي که خدمات مالي تلفن همراه مستقل ارائه مي دهد.

چه چيزي Telcoin را منحصر به فرد مي کند ؟

 

Telcoin قصد دارد منابع مالي غير متمرکز را به برنامه هاي بدون درز ، خودکار و متعلق به کاربران تبديل کند و اين محصولات و خدمات را از طريق مخابرات به هر کاربر تلفن همراه در جهان توزيع کند.

مخابرات با داشتن بيش از 5 ميليارد کاربر ، در موقعيتي قرار دارد که از طريق تلفن هاي همراهي که هر روز از آنها استفاده مي کند ، به بزرگترين پايگاه خرده فروشي هاي موجود و شناخته شده جهاني دسترسي داشته باشد.

DeFi با ايجاد برنامه هاي کاربردي خودکار و غيرحفظي که متعلق به کاربران است و براي همه با اتصال به اينترنت که از طريق کد اجرا مي شوند و نه از طريق موسسات واسطه ، قابل دسترسي براي همه است ، انقلاب مالي را متحول کرده است.

Telcoin از اين فرصت بازار با همسويي با مخابرات استفاده کرده و آنها را قادر مي سازد تا محصولات مالي برتر ، غيرمتمرکز و خودکار را براي مشترکان خود توزيع کنند و بخشي از طرف قرارداد مالي سنتي ، ريسک اعدام و نگهداري را به عهده بگيرند.

چند توکن Telcoin (TEL) در گردش وجود دارد؟ Telcoin بر اساس بلاک چين اتريوم ساخته شده است. در راه اندازي آن در سال 2017 ، 25 درصد از توکن ها بصورت جمعي بين سرمايه گذاران توزيع شد. 15 درصد ديگر توسط تيم Telcoin و با 5 درصد صندوق نقدينگي حفظ شد.

حداکثر تعداد توکن در شبکه 100،000،000،000 TEL ثابت است. در حال حاضر ، تقريباً 50 درصد از توکن ها (50،270،110،195 TEL) بوده است.

 

قيمت TEL


قيمت  Telcoin امروز 0.028002 دلار آمريکا با حجم معاملات 24 ساعته 64.827.601 دلار آمريکا است. Telcoin در 24 ساعت گذشته 25.04 درصد افزايش يافته است. رتبه فعلي CoinMarketCap 73 است ، با ارزش بازار زنده $ 1،517،053،639 USD. داراي حجم گردش 54،177،110،195 سکه TEL و حداکثر است. عرضه 100،000،000،000 سکه TEL .

اگر مي خواهيد بدانيد Telcoin را از کجا بخريد ، صرافي هاي برتر براي معاملات در Telcoin در حال حاضر KuCoin ، HitBTC ، Bitrue ، Uniswap (V3) و Bilaxy هستند. شما مي توانيد ساير موارد ذکر شده در صفحه مبادلات رمزنگاري ما را پيدا کنيد.

صرافي هاي برتر براي تجارت در Telcoin در حال حاضر KuCoin ، Quickswap ، Balancer ، Uniswap و 1inch Exchange هستند.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪