آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارارز دیجیتال raca

ارز دیجیتال raca

۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۶:۰۶

ارز raca چيست؟


Radio Caca را ميتوانيد از  صرافي هاي ZT ، Gate.io ، BKEX ، MEXC و CoinW خريداري نماييد. شما مي توانيد ساير موارد ذکر شده در صفحه مبادلات رمزنگاري ما را پيدا کنيد.

Radio Caca مدير انحصاري Maye Musk Mystery Box (MPB) NFT و DeFi+GameFi وسيله نقليه The USM Metaverse است.

Maye Musk MPB وارد چهار "مارک" برتر NFT و باشگاههاي دسته برتر NFT (CryptoPunks ، Hashmasks ، Bored Ape Yacht Club و Maye Musk Mystery Box) شده است. سه تاي ديگر در Ethereum هستند و داراي قيمت ETH هستند. Maye Musk MPB تنها کسي است که در Binance Smart Chain با قيمت BNB زندگي مي کند.

USM Metaverse در سپتامبر 2021 ميني بازي را در BSC راه اندازي مي کند. اين يک بازي "بازي براي کسب درآمد" است که در آن $ RACA نقش "AXS" را در AXIE Infinity بازي مي کند.

اين ميني بازي همچنين در داخل USM Metaverse در يک واحد از يکي از سرزمين هاي MBP قرار دارد. توجه: USM Metaverse توسط مهندسان Tencent Games و Roblox در حال توسعه است و ديرتر وارد مي شود (زودتر از آنچه فکر مي کنيد ، در جريان باشيد).

ارز RACA به شما در The USM Verse قدرت مي دهد-اتحاديه اي کامل: $ RACA مي تواند زمين ، منابع کمياب و ساير NFT ها را در USM Metaverse کشاورزي کند. $ RACA نشانه حکمراني USM Metaverse است.

قيمت امروز RACA

قيمت  Radio Caca امروز 0.000444 دلار آمريکا با حجم معاملات 24 ساعته 272.418.336 دلار آمريکا است. ما RACA خود را به قيمت USD در زمان واقعي به روز مي کنيم. Radio Caca در 24 ساعت گذشته 7.30٪ افزايش يافته است. رتبه فعلي CoinMarketCap #2626 است ، با محدوديت بازار زنده در دسترس نيست. منبع گردش موجود نيست و حداکثر. عرضه در دسترس نيست.


وايت پيپر

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪