آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارمعرفی توکن PRE

معرفی توکن PRE

۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۶:۰۴

PRE چیست؟

قیمت  Presearch امروز 0.261610 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 24.013.274 دلار آمریکا است. ما قیمت PRE خود را به USD در زمان واقعی به روز می کنیم. Presearch در 24 ساعت گذشته 2.78 up افزایش یافته است. رتبه فعلی CoinMarketCap 422 است ، با ارزش بازار زنده 91،736،680 دلار آمریکا. حجم گردش آن 350،661،436 سکه PRE و حداکثر عرضه 500،000،000 سکه PRE است.

 Presearch را از صرافی های برتر برای معاملات  HitBTC ، KuCoin ، ProBit Global ، 1inch Exchange و CoinEx هستند. شما می توانید سایر موارد ذکر شده در صفحه مبادلات رمزنگاری ما را پیدا کنید.

هدف Presearch ایجاد موتور جستجوی نسل بعدی است که توسط جامعه آن کار می کند. Presearch عملیات را از طریق آنچه "سیستم تبلیغاتی شفاف و محجوب" توصیف می کند ، تأمین مالی می کند که به تبلیغ کنندگان و کاربران امکان می دهد PRE را در مورد کلمات کلیدی سهیم کنند. با این کار ، آنها می توانند تبلیغات مربوط به آن کلمات کلیدی را در نتایج جستجو نشان دهند.

استفاده از Presearch  کاملا رایگان است و به کاربران خود با  توکن Presearch پاداش می دهد. 
این دفتر در منطقه تورنتو ، انتاریو ، کانادا واقع شده است. به گفته Presearch ، بیش از 1.3 میلیون کاربر دارد و یکی از مراحل بعدی Presearch بزرگ شدن در آمریکای شمالی است.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪