آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارتوکن AVAware چیست؟

توکن AVAware چیست؟

۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۱۱

در مورد اين رمز ارز اطلاعات دقيقي وجود ندارد ولي  از سايت aavaware.com اين اطلاعات گرفته شده است:

AVAware در سال 1996 توسط مدير فعلي ، پل کرش و يک جنتلمن به نام استيو رندوليک تاسيس شد. رندوليچ کهنه کار صنايع محاسبات تجاري و معماري بود و شرکت هايي را در هر دو فضا اداره مي کرد. با انگيزه براي توسعه نرم افزارهاي پيشرفته از نظر صنعت ، او از بنيانگذار خود ، مهندس نرم افزار با تجربه گسترده در توسعه برنامه هاي کاربردي براي چندين بخش اصلي صنعت ، کمک گرفت. آنها با هم AVAware را با چشم اندازي در جهت ايجاد استانداردهاي جديد کيفيت براي توسعه نرم افزار و پشتيباني مشتري آغاز کردند.

AVAware با معرفي يک محصول جديد انقلابي ... AVAcad اولين فعاليت خود را در صنعت باز شدن معماري انجام داد. AVAcad اولين و تنها برنامه CAD است که به طور خاص براي دهانه هاي معماري طراحي شده است. AVAcad علاوه بر فراهم آوردن ابزارهايي براي ايجاد ارتفاع با کيفيت CAD در عرض چند ثانيه ، عصر جديدي از فناوري را در صنعت آغاز کرد که توانايي آن را داشت "به طور خودکار" ارتفاعات را جدا کرده و ليست مواد با قيمت کامل توليد کند.

بلافاصله پس از انتشار AVAcad ، AVAware AVAproject را منتشر کرد - يک نرم افزار نوآورانه که روش برخاست و برآورد را براي هميشه تغيير مي دهد.

AVAproject اولين بسته برآوردي بود که بر اساس برنامه هاي باز کردن افقي بود. مدلي که به يک استاندارد تبديل مي شود و تا امروز تقليد مي شود.

به دنبال درگذشت استيو رندوليک در سال 2005 ، AVAware آن ديدگاهي را که در همان روزهاي اوليه آغاز شده بود حفظ کرد. توسعه دهندگان AVAware به نوآوري و ايجاد راه حل هاي نرم افزاري منحصر به فرد و قدرتمند براي صنعت باز شدن معماري ادامه دادند. پلتفرم AVAproject با انتشار AVAproject Fusion رشد کرد - اولين و تنها بسته اي که توانايي ادغام تقريباً هر برنامه ERP/حسابداري با برآورد و ارائه جزئيات نرم افزار "front -end" را ارائه مي دهد. AVAproject Desktop منابع AVAproject را به دسکتاپ کاربران آورد و افزونه AVAware براي Autodesk® Revit® به آنها اجازه داد تا مانند گذشته به معماران متصل شوند.

اخيراً ، تيم توليد رسانه AVAware کتابخانه اي از "راهنمايي" و فيلم هاي آموزشي مفيد را تحت پرچم آکادمي AVAware تهيه کرده است. اين ويدئوهاي بسيار توليد شده ، منابع ارزشمندي براي کاربران جديد و باتجربه هستند که هم به طور عميق و هم در مورد ويژگي هاي نرم افزار اکتشاف مي کنند.

به مدت بيست و پنج سال ، AVAware به طور خستگي ناپذيري تلاش کرده است تا جديدترين محصولاتي را که تا به حال به صنعت معماري ارائه شده است ايجاد و نگهداري کند - و از آنها با سطح بي نظيري از خدمات به مشتريان پشتيباني کند. در حالي که ما مطمئناً بايد از اين فرصت استفاده کنيم و به دستاوردهاي سال هاي گذشته نگاه کنيم ، بايد به آينده و بسياري از نوآوري هاي آينده نيز نگاه کنيم.

همه در AVAware صميمانه قدرداني خود را از اعضاي گذشته تيم که در رشد ما در طول اين سالها کمک کرده اند و بسياري از کاربران محصولات نرم افزاري ما که با مهرباني از ما حمايت کرده اند ، تشکر مي کنند.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪