آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارقیمت محصولات سهم بورسی ۲۰ تا ۲۵ درصد گران شد

قیمت محصولات سهم بورسی ۲۰ تا ۲۵ درصد گران شد

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۶

a'g قیمت محصولات "شگل" سهم بورسی شگل ۲۰ تا ۲۵ درصد گران شد شگل بورس

 

شرکت گلتاش

a'gاز افزایش 20 تا 25 درصدی قیمت کلیه محصولات تولیدی نسبت به نرخ فروش قبلی خبر داد و آماده بازگشایی نماد برای فردا شد.

افت شگل  براین اساس، یزدان کرمی مدیرعامل “شگل” اعلام کرد: بر اساس مجوز افزایش نرخ فروش محصولات از طرف انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی این شرکت مجاز است نرخ فروش انواع شامپو، خمیردندان و صابون را 25 درصد و انواع مایع دستشویی را 20 درصد افزایش دهد.

با توجه به وضعیت بازار و موجودی ها پیش‌بینی می‌شود افزایش نرخ به تدریج از 17 خرداد ماه به بعد اعمال شود. با توجه به تامین ارز مورد نیاز مواد اولیه و ارتباط بسته بندی وارداتی با ارز نیمایی و پرداخت کارمزد های مربوطه و افزایش نرخ مواد اولیه و ادوات بسته بندی داخلی این افزایش نرخ به منظور جبران تبعات ناشی از افزایش قیمت تمام شده عوامل تولید فوق‌الذکر است.

شگل بورس

نمودار حقیقی و حقوقی یکی از مباحث روانشناسی بازار می باشد.با استفاده از این نمودار می توانیم بفهمیم که قیمت سهم به حقیقی ها وابستگی بیشتری دارد یا به حقوقی ها.در واقع می توان تغییر سهامداران حقیقی یا حقوقی را مشاهده کنیم و این نکته را دریابیم که قیمت این سهم به حقیقی ها وابستگی بیشتری دارد یا به حقوقی ها و یا به هیچ گروهی وابستگی ندارد.همانطور که از نموداربالا مشاهده می کنید شركت گلتاش همبستگی ضعیفی دارد.

 

تاريخچه گلتاش

شركت گلتاش (سهامي عام) درمردادماه 1361 به نام شركت آرايشي و بهداشتي گلتاش ( با مسئوليت محدود ) به شماره 3601 در اداره ثبت شركت هاي اصفهان به ثبت رسيد و بر اساس مبايعه نامه في مابين سهامداران قبلي شركت و شركت پاكسان (سهامي عام) در خرداد ماه 1374 خريداري و براسـاس مـصوبه مـجامع عمومي فـوق العاده مـورخ 1361/07/24 و 1378/10/20 ابتدا به " سهامي خاص " و سپس به " سهامي عام " تبديل گرديد. كارخانه داراي 42700 مترمربع مساحت كه حدود 21200 مترمربع آن زيربنا (ساختمان اداري - سالن هاي توليد، انبار) است

موضوع شركت 

بر اساس ماده 2 اساسنامه موضوع شركت عبارتست از تهيه و توليد انواع مواد و محصولات شوينده و پاك كننده بهداشتي و آرايشي و مواد صنعتي مرتبط، انجام كليه امور خدمات بازرگاني و انجام امور صادرات و واردات كالاهاي موضوع شركت، سرمايه گذاري در ساير شركتها وايجاد شركت هاي جديد، انجام امور مربوط به تامين مالي در چارچوب قوانين و مقررات مربوطه و در جهت منافع شركت و همچنين انجام خدمات فني و آزمايشگاهي است. شركت در تاريخ 1380/04/16 بعنوان سيصد و يازدهمين شركت در بورس اوراق بهادار تهران پذيرفته شده است و نماد آن «شكل» است. شركت در حال حاضر انواع خميردندان، انواع شامپو، انواع مايع دستشويي، صابون هاي بهداشتي، انواع كرم، انواع شامپو بدن، انواع نرم كننده موي سر، ژل ضدعفوني كننده دست، محصولات صنعتي و ادوات بسته بندي توليد مي كند و محصولات از طريق شركت پخش (به ‌پخش) در سراسر كشور توزيع مي گردد.

آدرس كارخانه : كيلومتر 25 جاده اصفهان شيراز-شهرك صنعتي مباركه خيابان هفتم

تلفن : 03152373350

ايميل : info@goltash.com

آدرس دفتر تهران : تهران كيلومتر 7 جاده قديم كرج جنب شركت پاكسان

تلفن: 02166184311

آدرس امور سهام تهران : ميدان فردوسي ضلع شمال غربي پلاک 21 ساختمان شهد طبقه 5 شركت مديريت صنعت شوينده

تلفن امور سهام: 02183849000 داخلي:113

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۴۱+۳.۶۸٪

PP۱۳۹۱+۰.۰۰٪

PEسنگین۹۵۲-۰.۹۴٪

PE سبک۱۲۷۷+۰.۱۶٪

PE خطی۱۱۹۰-۰.۰۸٪

اوره گرانوله۳۷۱-۲.۳۷٪

اوره پریل۳۶۴-۵.۷۰٪

متانول۲۶۹+۱.۵۱٪

اتیلن گلایکل۷۲۸+۰.۲۸٪