آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبار"والبر" به هر سهم ۱۰۶۸ ریال اختصاص داد

"والبر" به هر سهم ۱۰۶۸ ریال اختصاص داد

۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۵۸

 

دارو

گروه دارویی البرز در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ (به صورت حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۷۱ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۵۹ درصدی برخوردار است. این شرکت بورسی، در صورت های مالی حسابرسی نشده، سود هر سهم را ۹۴۵ ریال اعلام کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه دارویی البرز با سرمایه ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

گروه دارویی البرز در دوره یاد شده، مبلغ ۵ هزار و ۱۲۵ میلیارد و ۷۶۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۶۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۵۹ درصدی برخوردار است.

این شرکت سود انباشته پایان سال را با افزایش ۱۱۶ درصدی نسب به دوره مشابه گذشته، ۵ هزار و ۳۵۷ میلیارد و ۳۴۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده گروه دارویی البرز، افزایش ۱۲۳ ریالی در سود هر سهم مشاهده می‌شود.

"والبر" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲ هزار و ۴۸۱ میلیارد و ۱۹۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۶۷۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۱۳۳۸+۰.۰۰٪

PP۱۲۶۲+۲.۶۹٪

PEسنگین۸۴۶+۳.۵۵٪

PE سبک۱۱۹۴+۱.۸۸٪

PE خطی۹۷۴+۲.۸۵٪

اوره گرانوله۲۰۱-۷.۸۰٪

اوره پریل۲۰۵-۸.۰۷٪

متانول۲۵۲+۷.۶۹٪

اتیلن گلایکل۵۳۸+۷.۳۹٪