آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارسایت آرمان تحلیل

سایت آرمان تحلیل

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۲

معرفی سایت آرمان تحلیل


سایت آرمان تحلیل متعلق به شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی  در راستای ارائه اطلاعات بروز سرمایه گذاری و آموزش سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایجاد شده است و در تلاش است تا به عنوان یک رسانه خبری-آموزشی بورسی با ارئه اخبار بروز از بازار سرمایه و مقالات آموزشی معتبر در این خصوص فعالیت داشته باشد.

همچنین سایت آرمان تحلیل با ارائه قیمت های جهانی محصولات پتروشیمی به طور هفتگی ، قیمت لحظه ای ارز، قیمت طلا در صفحه نخست خود برای اطلاع رسانی مخاطبین خود میکوشد.

معرفی شرکت

دستورالعمل فعالیت شرکت های مشاوره سرمایه گذاری با هدف توسعه بازار سرمایه، ترویج فرهنگ سهامداری، بهبود مولفه های بازده متناسب با ریسک از طریق ارائه مشاوره های متنوع و ایجاد ابزارهای واسطه ای نظیر صندوق های سرمایه گذاری مشترک، طراحی اوراق بدهی و ...، به عنوان یک نهاد مالی در سال 1388 توسط سازمان بورس و اوراق بهادار تصویب شد.

با تصویب این دستورالعمل شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی (سهامی خاص) با شماره ثبت 397632 و شناسه ملی 10320484352 در سال 1389 (با سرمایه فعلی 40میلیارد ریال) به عنوان  نخستین شرکت مشاور سرمایه­ گذاری کشور تاسیس شد همچنین مجوز فعالیت خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار به شماره ثبت 10831 نیز دریافت کرد. آرمان آتی با در اختیار داشتن مجوز کلیه فعالیت‌های مشاوره‌ای و تخصصی مالی نظیر مشاور سرمایه‌گذاری، مدیریت دارایی و سبدگردانی، مشاوره عرضه و پذیرش و آموزش در بازار سرمایه، همواره نقش مستمری در بهبود و ارتقای سطح کمی و کیفی سرمایه ­گذاری در سال های اخیر ایفا کرده است.
بنیانگذار و موسس این شرکت، مرحوم « دکتر غلامرضا اسلامی بیدگلی» یکی از برجسته­ ترین اساتید حوزه مالی و حسابداری در کشور بوده‌اند. در زمان تدریس و فعالیت ایشان به عنوان عضو هیات علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، بسیاری از اهالی بازار سرمایه در مقاطع مختلف تحصیلی دانشجوی وی بوده­ اند که این امر زمینه‌ساز آغازی معتبر و شناخته شده در بدو تاسیس شرکت آرمان آتی بوده است.

چشم انداز شرکت:

در شرایطی که هر روز شاهد افزایش نیاز جوامع به استفاده هوشمندانه از خدمات هستیم، چشم انداز شرکت مشاور سرمایه­گذاری آرمان آتی دستیابی به جایگاه نخست صنعت، از طریق ارائه محصولات و خدمات مالی متمایز و با کیفیت، در حوزه مشاوره و مدیریت سرمایه است. در این راستا ارتقاء سطح علمی شرکت، جلب رضایت مشتریان، نوآوری در ارائه خدمات و تلاش در پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای را سرلوحه فعالیت خود قرارداده ایم.


سایت آرمان تحلیل به عنوان یک سایت اطلاع رسانی در راستای بهبود اطلاعات مشتریان میکوشد.


ماموریت شرکت:

ماموریت ما، افزایش ثروت و سطح کیفی زندگی مشتریان حقیقی و حقوقی، از طریق ارائه خدمات مشاوره ­ای در زمینه های مختلف اقتصادی و مالی با رویکردی علمی و نوین است.

هدف و ماموریت ما در آرمان تحلیل انتشار مهمترین اخبار بازار سرمایه است.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۶۶+۱.۱۷٪

PP۱۴۱۳+۱.۵۸٪

PEسنگین۹۴۸-۰.۴۲٪

PE سبک۱۲۰۶+۰.۵۰٪

PE خطی۱۲۰۶+۱.۳۴٪

اوره گرانوله۳۷۱-۲.۳۷٪

اوره پریل۳۷۹+۴.۱۲٪

متانول۲۷۵+۲.۲۳٪

اتیلن گلایکل۷۳۱+۰.۴۱٪