آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبار جسورانهاستارت آپ چه گوارا

استارت آپ چه گوارا

۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۸

استارت آپ چه گوارا ]',hvh


چه گوارا چیست؟ 

چه‌گوارا در سال ۱۳۹۵ تاسیس شد و هدف آن خلق یک سیستم توزیع آب به صورت اشتراکی و سیستم فروش آنلاین بود. در این کسب و کار شما می‌توانید آب معدنی مورد نیاز خود را به صورت هفتگی، هر دو هفته و ماهانه سفارش دهید. به گونه‌ای که با ثبت سفارش و تعیین مدت زمان مربوطه در زمان مقرر آب معدنی مورد نیاز خود را دریافت کنید.خرید آب بسته‌بندی برای کسانی که به هر دلیلی در محل زندگی یا کار خود از آب لوله‌کشی استفاده نمی‌کنند، فرایندی زمان‌بر و پرهزینه است. اگر در خانه و محل کار آب معدنی مصرف می‌کنید، با اشتراک چه‌گوارا، باکس‌های آب را به طور منظم با بهترین قیمت در محل دلخواه خود تحویل بگیرید. ]',hvh

تجارب چه گوارا


با کسب تجربه، تیم چه‌گوارا ویژگی‌های زیادی را به روند ثبت سفارش، توزیع و پشتیبانی خود اضافه کرد و اکنون می‌توان آن‌ها را صاحب یک کسب و کار موفق دانست. رایگان بودن هزینه ارسال سفارشات ماهانه، ارسال پیامک قبل از رسیدن آب معدنی از ویژگی‌های خوب چه‌گوارا است. ویرایش یا لغو کردن سفارش آن ماه قبل از ارسال نیز از ویژگی‌های مشتری پسند چه‌گوارا است.

چه‌گوارا با شتابدهنده  آرمان آتی و آواتک پا به عرصه کسب و کارهای نوپا گذاشت و اکنون به صورت مستقل و با جذب سرمایه فعالیت خود را ادامه می‌دهد. تیم چه‌گوارا از ۵ نفر تشکیل شده که دو نفر از آن‌ها موسس، دو نفر مسئول بازاریابی و فروش و یک متخصص در زمینه فعالیت پایدار دارند. پشتیبانی تلفنی چه گوارا هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب است.

استارت آپ چگوارا

تخفیف قیمت برای سفارش‌های عمده

اگر به صورت مرتب از آب معدنی استفاده می‌کنید، می‌توانید هزینه‌های خرید خود را با این استارتاپ کاهش دهید. توجه داشته باشید که با سفارش به صورت عمده، هزینه خرید با تخفیف و کمتر از روی بسته قیمت معمول بازار تحویل می‌شود.

نگران نباشید، بسته شما تحویل می‌شود حتی اگر حضور ندارید!

اگر هنگام تحویل سفارش در محل خود حضور ندارید، نگران نباشید! چه‌گوارا سفارش شما را پشت درب منزلتان قرار خواهد داد یا اگر تمایل داشته باشید می‌تواند آن را نزد یکی از همسایه‌ها به امانت بگذارد. برای پرداخت هزینه نیز می‌توانید به صورت آنلاین از وبسایت و از تمامی کارت‌های عضو شتاب نسبت به پرداخت وجه سفارشتان به راحتی اقدام نمایید

استارت آپ چگوارا
چه گوارا چه برندهایی را ارايه میدهد؟

در چه‌گوارا می‌توانید برند مورد علاقه خود را که تحت پوشش چه‌گوارا است را انتخاب کنید و اشتراک آن برند خاص را داشته باشید. همچنین باکس‌های بزرگ آب معدنی و باکس‌های کوچک نیز قابل ثبت هستند. برندهایی همچون واتا، آکوافینا، نستله، اکساب، دماوند و دی‌دی تحت پوشش چه‌گوارا هستند. با سفارش به صورت عمده، هزینه خرید آب معدنی‌ها با تخفیف و قیمت کمتر از روی بسته آن است.

 

آیا چه گوارا فقط آب معدنی ارایه میدهد؟

استارت آپ چه گوارا علاوه بر آب معدنی دستمال کاغذی،نوشابه و همینطور چای و قهوه نیز به مشتریان عرضه میکند.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۱۸۰۹+۰.۰۰٪

PP۱۲۶۰-۰.۲۴٪

PEسنگین۹۳۹-۱.۰۵٪

PE سبک۱۱۷۵-۱.۵۹٪

PE خطی۱۱۰۵-۱.۵۲٪

اوره گرانوله۳۲۷+۴.۸۱٪

اوره پریل۳۶۰+۵.۲۶٪

متانول۲۴۶+۰.۴۱٪

اتیلن گلایکل۷۰۹-۸.۱۶٪