آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارششمین گزارش مالی بانک صادرات با بازدهی ۴۸۱ درصدی سهام

ششمین گزارش مالی بانک صادرات با بازدهی ۴۸۱ درصدی سهام

۷ مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۲۱

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک صادرات که با سرمایه 17.5 هزار میلیارد تومانی پس از بانک تجارت و ملت، سومین بانک بزرگ بورسی محسوب می شود، گزارش فعالیت ششمین ماه دوره مالی منتهی به اسفند 99 را منتشر کرد.

بر این اساس،”وبصادر” در این مدت 2.4 هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی شناسایی و 2.2 هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری پرداخت کرده که با این حساب در ششمین ماه سال ، تراز عملیاتی مثبت 262.2 میلیارد تومانی را ثبت کرده است.

جمع درآمد تسهیلات اعطایی و سود سپرده های سرمایه گذاری این بانک در پایان ششمین ماه سال به 10.05 و 10.4 هزار میلیارد تومان رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با 6.3 و 7.3 هزار میلیارد تومان ، حکایت از افزایش درآمدها و سود پرداختی به سپرده های سرمایه گذاری دارد.

هزینه سپرده های کوتاه مدت این بانک بورسی نیز درحالی 530.9 میلیارد تومان بوده که این رقم در دوره مشابه سال گذشته 272.3 میلیارد تومان بوده است.

همچنین بررسی بازدهی سهام این شرکت از ابتدای سال جاری تا 31 شهریور نشان می دهد قیمت هرسهم “وبصادر” در پنجم فروردین 751 ریال بوده و طی 113 روز کاری به قیمت 4190 ریالی رسیده که حکایت از بازدهی جالب 481 درصدی دارد

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۱۳۴۹+۰.۸۲٪

PP۱۳۵۸+۷.۶۱٪

PEسنگین۸۵۷+۱.۳۰٪

PE سبک۱۱۹۹+۰.۴۲٪

PE خطی۹۸۵+۱.۱۳٪

اوره گرانوله۲۰۱-۷.۸۰٪

اوره پریل۲۰۷+۰.۹۸٪

متانول۲۳۲-۷.۹۴٪

اتیلن گلایکل۵۴۲+۰.۷۴٪