آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبار۶ شرکتی که افزایش سرمایه دارند

۶ شرکتی که افزایش سرمایه دارند

۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۲۸

جزییات افزایش سرمایه شرکت های صنایع بسته بندی مشهد، ریخته گری تراکتورسازی ایران، ملی کشت و صنعت دامپروری پارس، فرآورده های غذایی و قند پیرانشهر، پلیمر آریاساسول و غپیچک اعلام شد.

 

صنایع بسته بندی مشهد (فبستم):
صنایع بسته بندی مشهد افزایش سرمایه خود را ثبت کرد. این شرکت در اطلاعیه ای اعلام کرد که با توجه به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-۹۵A-۰۵۴ مورخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۶  بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۲۰  افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ ۵۱,۸۹۱ میلیون ریال به‌مبلغ ۲۸۲,۷۱۱ میلیون ریال ( از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها مبلغ ۲۳۰۸۲۰ میلیون ریال) در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسید.

ریخته گری تراکتورسازی ایران (ختراک): 
شرکت ریخته گری تراکتورسازی ایران در اطلاعیه ای در کدال اعلام کرد: با توجه به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-۹۹A-۱۲۲ مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ و باستناد مصوبۀ مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۱۷، جلسۀ هیئت‌ مدیره به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۵۶۳,۰۰۰ میلیون ریال به مبلغ ۹۱۳,۰۰۰ میلیون ریال  ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۳۵۰,۰۰۰ میلیون ریال) در روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ برگزار خواهد شد.

ملی کشت و صنعت دامپروری پارس (زپارس):
شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس در اطلاعیه ای در کدال اعلام کرد: گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ ۳۲۵,۳۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۸۳۶,۶۱۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور احداث گاوداری شیری ۱۵۰۰ راسی با انجام افزایش سرمایه از محل سود انباشته که در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

فرآورده های غذایی و قند پیرانشهر (قپیرا):
شرکت فرآورده های غذایی و قند پیرانشهر در اطلاعیه ای در کدال اعلام کرد: به دنبال اخبار منتشر شده در سایت های خبری، طبق مصوبه هیئت مدیره به تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ پیشنهاد شد افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی زمین ها و ساختمان های شرکت انجام شود. بدیهی است در صورت مشخص شدن مقدار افزایش سرمایه به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

 پلیمر آریاساسول (آریا): 
مدیرعامل آریاساسول از افزایش سرمایه شرکت از محل سود انباشته خبر داد. افزایش سودآوری آریاساسول با احداث واحد جدید پلی اتیلن سنگین را به دنبال خواهد داشت.

غپیچک:
شرکت غپیچک در اطلاعیه ای در کدال اعلام کرد: گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۶۴۰,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل آورده نقدی سهامداران،مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور خروج از شمول ماده ۱۴۱ اصلاحیه قانون تجارت که در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شد.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۱۳۳۸+۰.۰۰٪

PP۱۲۶۲+۲.۶۹٪

PEسنگین۸۴۶+۳.۵۵٪

PE سبک۱۱۹۴+۱.۸۸٪

PE خطی۹۷۴+۲.۸۵٪

اوره گرانوله۲۰۱-۷.۸۰٪

اوره پریل۲۰۵-۸.۰۷٪

متانول۲۵۲+۷.۶۹٪

اتیلن گلایکل۵۳۸+۷.۳۹٪