آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارپیش گشایش، برنامه ای برای آموزش بیشتر

پیش گشایش، برنامه ای برای آموزش بیشتر

۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۴۶

شورای اطلاع رسانی بازار سرمایه صبح ۲۷ مهرماه در محل ساختمان بورس تهران واقع در سعادت آباد با محوریت فرهنگ سازی، ارتقای دانش مالی و آموزش برگزار شد.

به گزارش آرمان تحلیل به نقل از  (سنا)، امیرحامد رضایی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس با بیان مطلب بالا گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و هم افزایی ارکان بازار سرمایه و صدا و سیما، برنامه پیش گشایش به طور اختصاصی از شبکه ایران کالا پخش و به بررسی و اطلاع رسانی بازار سرمایه می پردازد.

وی ادامه داد: می توان امیدوار بود با تشریک مساعی ارکان بازار سرمایه و برگزاری دوره های آموزشی و هم افزایی صدا و سیما، دانش مالی عموم جامعه افزایش یابد و مردم با آگاهی بیشتر در بازار سرمایه اقدام به سرمایه گذاری کنند.

 

Symbols come out of a bulb on top of a book Free Photo

۲۷ مهرماه ۹۹، شورای اطلاع رسانی بازار سرمایه با حضور سیاوش وکیلی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار، بهنام بهزادفر، سرپرست شرکت اطلاع رسانی، روح الله دهقان، مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری و مدیران روابط عمومی ارکان بازار سرمایه در محل ساختمان جدید بورس تهران واقع در سعادت آباد برگزار شد و موضوعات فرهنگ سازی، ارتقای دانش مالی و آموزش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۱۸۰۹+۰.۰۰٪

PP۱۲۶۰-۰.۲۴٪

PEسنگین۹۳۹-۱.۰۵٪

PE سبک۱۱۷۵-۱.۵۹٪

PE خطی۱۱۰۵-۱.۵۲٪

اوره گرانوله۳۲۷+۴.۸۱٪

اوره پریل۳۶۰+۵.۲۶٪

متانول۲۴۶+۰.۴۱٪

اتیلن گلایکل۷۰۹-۸.۱۶٪