آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارسهامداران غیرمستقیم سهام عدالت در سامانه سجام ثبت‌نام کنند

سهامداران غیرمستقیم سهام عدالت در سامانه سجام ثبت‌نام کنند

۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۴

سهامداران غیرمستقیم سهام عدالت در سامانه سجام ثبت‌نام کنند

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد از دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را برای سهام خود انتخاب کردند، ظرف ۲۰ روز آینده به سامانه سجام مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.

به گزارش آرمان تحلیل به نقل از  پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از مهر، علی نمازی، اظهار داشت: در استان یزد ۴۵۳ هزار نفر دارنده سهام غیرمستقیم هستند که از این تعداد نزدیک ۵۴ هزار نفر تاکنون وارد سامانه سجام شده اند.

نمازی تاکید کرد: سهامداران سهام عدالت برای برخورداری از منافع آزادسازی سهام عدالت باید به سرعت در سامانه سجام ثبت نام کنند و اگر به موقع ثبت نام نکنند، مقصد سود سهام آنها مشخص نخواهد بود و سودی به آنها تعلق نخواهد گرفت.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد اظهار داشت: ثبت نام در سامانه سجام کاملا غیرحضوری است و دارندگان سهام غیرمستقیم می توانند به صورت اینترنتی اقدام به ثبت نام و دریافت کد بورسی کنند.

وی، مهلت مراجعه به سامانه سجام و دریافت کد بورسی را ۲۰ روز اعلام کرد و افزود: سهامداران سهام عدالت در هر نقطه از کشور و استان باشند می توانند پاسخ سئوالات خود در این زمینه را از طریق سامانه ۱۵۶۹ به صورت شبانه روزی دریافت کنند.

وی با اشاره به شکل‌گیری شرکت سرمایه گذاری در استان یزد و ضرورت تشکیل مجمع این شرکت، افزود: باید بیش از ۵۰ درصد از دارندگان سهام غیرمستقیم به سامانه سجام مراجعه کنند تا بتوانیم مجمع این شرکت سرمایه گذاری را برگزار کنیم.

 

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪