آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلمطالب آموزشی9 استراتژی مدرن در بازاریابی مالی

9 استراتژی مدرن در بازاریابی مالی

۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۴۹

کار یک مدیر بازاریابی مالی هرگز آسان نیست.

 

در این مقاله ، سعی کرده ایم در مورد 9 استراتژی امروزی متمایز صحبت کنیم که می تواند تأثیر مثبتی بر کل ROI بگذارد.هر یک از این راهبردها می تواند تأثیر مثبت کوتاه مدت و بلند مدت بر جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان موجود داشته باشد.

 

روش های زیر در بازاریابی مالی مطرح هستند:

 

۱.ایجاد اعتماد: نسل جدید می خواهد با شرکت های مالی که به آنها اعتماد دارند معامله کند. اعتماد از طریق ایجاد فرهنگ جذاب توسط شرکت و فراهم کردن بسترهای رسانه های دیجیتالی برای انتشار و اشاعه آن میان جوانان یکی از راه های مدرن بازاریابی مالی است.

۲.با مخاطب هدف خود ارتباط برقرار کنید: جوانان درگیر با شرکت های مالی به دنبال سه چیز ساده هستند: رسانه های دیجیتال ، سود و سهولت استفاده از ابزار مالی . پیام بازاریابی شما باید این نیازهای ساده را روشن کند.

۳.از اینفلوئنسر ها استفاده کنید: وقتی 71٪ از افراد ترجیح می دهند به جای شنیدن آنچه شرکت های خدمات مالی باید به آنها بگویند ، به دندانپزشک مراجعه کنند ، نباید دندانپزشک را مقصر بدانید - بلکه سبک بازاریابی ایراد دارد. برای دسترسی به مخاطبان جدید و جذاب کردن نام تجاری خود با اینفلوئنسرها کار کنید.

۴.برای آموزش از محتوای دیجیتال استفاده کنید: از مهارت های آموزشی الکسا گرفته تا پست های بلاگ های جذاب ، صنعت مالی به آرامی در حال یادگیری استفاده از محتوای دیجیتال برای جذب و حفظ مشتری است.

۵.گردش کار خود را بهینه کنید: ساختار های دیجیتال ، نسخه های وب و محتوا را بهینه کنید. بیشتر مشتریان نسبت به آنچه فکر می کنید از محصولات و خدمات مالی شما بی اطلاع تر هستند.

۶.تجربه کاربر دیجیتال خود را بهینه کنید: تجربه کاربر بدون اصطکاک را ایجاد کنید. از رسانه بهتر ، UX بهتر و فناوری بهتر استفاده کنید ، صنعت مالی باید تجربه کاربر را برای بهره‌مندی و خوشحال کردن مشتریان خود بهینه کند.

۷.ابتکارات بازاریابی خود را شخصی سازی کنید: در امور مالی ، شخصی سازی به معنای استفاده از داده ها برای ارائه توصیه های مالی به مشتریان موجود و آگاه سازی آنها با خدمات جدیدی است که شرکت شما در زمان و قیمت مناسب ارائه می دهد!

۸.سفر مشتری(COSTUMER JOURNEY) خود را بهینه کنید: بازاریابان باید مسیری را در پیش بگیرند که درک کنند چگونه یک کاربر متقاضی محصول مالی از مرحله آگاهی تا مرحله خرید مسیر را طی می کند، و چگونه ابزار مالی شرکت شما را با شرکت های دیگر مورد مقایسه قرار میدهد.

۹.از هوش مصنوعی برای جذب مشتریان استفاده کنید: هوش مصنوعی آینده است و آینده در دستان ماست. تیم های بازاریابی مالی می توانند بر روی هوش مصنوعی سرمایه گذاری کنند که موانع و پیچیدگی های سرمایه گذاری را برطرف می کند ، رضایت مشتری را بهبود می بخشد و کاربران جدید را جذب می کند.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۶۶+۱.۱۷٪

PP۱۴۱۳+۱.۵۸٪

PEسنگین۹۴۸-۰.۴۲٪

PE سبک۱۲۰۶+۰.۵۰٪

PE خطی۱۲۰۶+۱.۳۴٪

اوره گرانوله۳۷۱-۲.۳۷٪

اوره پریل۳۷۹+۴.۱۲٪

متانول۲۷۵+۲.۲۳٪

اتیلن گلایکل۷۳۱+۰.۴۱٪