آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبار جسورانهسبدگردان آرمان آتی: محله یوسف آباد

سبدگردان آرمان آتی: محله یوسف آباد

۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۰۸

سبدگردانی محله یوسف آباد : آرمان آتی

  • انواع سبدهای سرمایه گذاری در آرمان آتی

فرآیند سبد گردانی در آرمان آتی، بر مبنای شاخص های متنوعی چون سطح ریسک‌پذیری، انتظار میزان بازدهی و میزان سرمایه مشتریان، با بهره گیری از توان تحلیلی و مدیریت علمی مجموعه صورت می پذیرد . مدیریت سبد در آرمان آتی، از مکانیزم منحصر به فردی پیروی می کند و استراتژی های سرمایه گذاری، بر اساس اتخاذ تصمیمات مدیر یا مدیران سبد، تحت نظارت کمیته سرمایه گذاری متشکل از اعضای واحد مدیریت دارایی شرکت و برخی از فعالین خوشنام بازار سرمایه ایران تنظیم می گردد.

 

  • سبد گردانی اختصاصی _ اشخاص حقوقی 

با بهره گیری از این نوع سبد، نهادهای مالی و شرکت‌های حقوقی، بدون از دست دادن تمرکز بر فعالیت‌های عملیاتی و همچنین با استفاده از تخصص و توان مدیریت حرفه ای شرکت های سبدگردان، سرمایه گذاری های سودآوری در بازار سرمایه خواهند داشت.

"شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی"  نیز در سال های اخیر و به واسطه اتکا بر کادر مجرب تحلیلی خود، خدمات گسترده ای در زمینه اصلاح ساختار و بهینه سازی دارایی های سبدهای ناکارآمد مشتریان حقوقی خود ارائه داده و توانسته با دستیابی به بازده مناسب در این سبدها، موجبات جذب و رضایت مندی طیف وسیعی از مشتریان حقوقی گردد .

 

  • سبد گردانی اختصاصی _ اشخاص حقیقی 

از این طریق، اشخاص حقیقی پرمشغله و فاقد مهارت‌های تخصصی سرمایه‌گذاری، فرصت حضور در بازار را خواهند یافت و سرمایه‌گذاری‌های مورد نظر خود را در بازار به انجام می‌رسانند. ارزش این خدمات زمانی مشخص خواهد شد که چارچوب سرمایه‌گذاری سبدها، متناسب با نیازها و خواسته‌ های مشتریان تنظیم گردد.

تشکیل این نوع سبد، با تکمیل فرم ارزیابی ریسک مشتریان و آنالیز جامع میزان ریسک پذیری اشخاص حقیقی توسط کارشناسان شرکت آغاز می گردد و پس از آگاه نمودن مشتریان از نتایج استخراجی فرم مذکور و همچنین با در نظر گرفتن شرایط کلان اقتصاد و بازار سرمایه، به بررسی جزء به جزء بخش های قرارداد تنظیمی و برطرف نمودن همه عوامل مبهم از دید مشتریان پرداخته می شود . در صورت عقد قرارداد، "آرمان آتی" با اعطای امتیازاتی نظیر ارسال گزارشات وضعیت سبد، ارسال بولتن های خبری- تحلیلی روزانه، دسترسی به برخی سرویس های وب سایت آرمان آتی و ....، زمینه خدمات رسانی های بیشتر را فراهم می سازد .


بهترین سبدگردان های سال 1400


 

  • سبدهای اختصاصی و یا صندوق های بازار گردانی

بازارگردانی عملیاتی است که به منظور افزایش نقدینگی برای سهامداران جزء و کنترل دامنه نوسان قیمت انجام می گردد. بر این اساس، بازارگردان بنگاهی اقتصادی است که با فعالیت هایی متکی بر دانش و به موجب قرارداد با یک شرکت بورسی، قسمتی از منابع خود و یا شرکت را به منظور عملیات بازار‌گردانی اختصاص خواهد داد .

شرکت مشاوره سرمایه گذاری آرمان آتی در راستای سیاست های اخیر خود، مبنی بر ضرورت گسترش استفاده از ابزارهای نوین مالی در کشور، اقدام به بررسی های دقیقی از شرایط بازارگردانی، متدها و نرم افزارهای کاربردی موجود کرده و با استفاده از کادری مجرب و متخصص، روشی جامع در بازارگردانی سهام، مختص بازار بورس ایران طراحی نموده است. هدف "شرکت مشاوره سرمایه گذاری آرمان آتی" از این امر، بومی سازی و معرفی ابزارهای نوین بازارگردانی و تبدیل شدن به شرکت پیشرو در بازارگردانی علمی کشور می باشد .

علی رغم نگاه سنتی به نحوه بازارگردانی در کشور، بازارگردانی از نگاه ما، عملکردی حرفه ای و تخصصی در استفاده از پارامترهای تاثیر گذار در معاملات سهم می باشد و در این راستا، از اقدامات منحصر به فرد و متمایزی در بازارگردانی استفاده می کنیم.

سبدگردان آرمان آتی واقع در خیابان اکبری محله یوسف آباد برج سرو ساعی واحد 1705

برای راهنمایی بیشتر با شماره 91006580 داخلی 330 تماس حاصل فرمایید

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪