آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارمروری بر عملکرد غویتا 1400

مروری بر عملکرد غویتا 1400

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ۰۷:۳۷

مروری بر عملکرد غویتا 1400

 

شرکت ویتانا در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، افزایش ۱۳ درصدی در سود هر سهم، افزایش ۱۴۸ درصدی در سود خالص و افزایش ۶۶ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش آرمان تحلیل پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت ویتانا با سرمایه یک هزار و ۳۱۶ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۷۳ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۲ هزار و ۱۲۲ میلیارد و ۵۵۳ میلیون ریال و سود عملیاتی را یک هزار و ۴۴۴ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال اعلام کرده است.

فایل لایه باز لوگو ویتانا / دانلود طرح آماده - فروشگاه مجازی فایل 14

یادآوری می‌شود "غویتا" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۲۷۵ ریال و سود خالص را ۷۶۴ میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین شرکت ویتانا در گزارش تلفیقی خود در دوره یک ساله منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ سود هر سهم را با افزایش ۲۰ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ یک هزار و ۵۲۵ ریال و سود خالص ۲ هزار و ۶ میلیارد و ۸۱۳ میلیون ریال اعلام کرده است

شرکت ویتانا در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۸۹۵ میلیارد و ۱۸۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۴۴۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۳ درصدی برخوردار است.

 

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۶۶+۱.۱۷٪

PP۱۴۱۳+۱.۵۸٪

PEسنگین۹۴۸-۰.۴۲٪

PE سبک۱۲۰۶+۰.۵۰٪

PE خطی۱۲۰۶+۱.۳۴٪

اوره گرانوله۳۷۱-۲.۳۷٪

اوره پریل۳۷۹+۴.۱۲٪

متانول۲۷۵+۲.۲۳٪

اتیلن گلایکل۷۳۱+۰.۴۱٪