آرمان تحلیل

سر خط اخبار

تحلیل "کچاد"

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۱۲

تحلیل "کچاد"

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۱۷۲ درصدی در سود هر سهم، افزایش ۲۴۳ درصدی در سود خالص و افزایش ۲۵۳ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش آرمان تحلیل به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با سرمایه ۵۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دوره یاد شده، مبلغ ۱۵۷ هزار و ۲۹۰ میلیارد و ۶۷۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۸۳۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۷۲ درصدی برخوردار است.


تحلیل بنیادی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو(کچاد) | نیما آگاهی

 

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۲۵۱ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۱۶۵ هزار و ۹۷۶ میلیارد و ۸۸ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۱۶۵ هزار و ۳۹ میلیارد و ۶۵۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "کچاد" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۴۳ ریال و سود خالص را ۴۵ هزار و ۹۱۱ میلیارد و ۱۳۹ میلیون ریال قید کرده است.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪