آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبار"فباهنر" ۵۶۶۷ ریال سود ساخت

"فباهنر" ۵۶۶۷ ریال سود ساخت

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶

تحلیل نماد فباهنر tfhikv


شرکت صنایع مس شهید باهنر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۱۲۴ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۱۳۶ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش آرمان تحلیل به نقل از  پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنایع مس شهید باهنر با سرمایه ثبت شده یک هزار و ۱۲۵ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

یادآوری می‌شود "فباهنر" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۲ هزار و ۵۲۸ ریال و سود خالص را ۲ هزار و ۸۴۴ میلیارد و ۱۰۹ میلیون ریال قید کرده است.

Home - شرکت صنایع مس شهید باهنر


همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۱۴۳ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۷ هزار و ۹۷۵ میلیارد و ۵۲۵ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۷ هزار و ۹۷۵ میلیارد و ۵۲۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

شرکت صنایع مس شهید باهنر در دوره یاد شده، مبلغ ۶ هزار و ۳۷۵ میلیارد و ۷۷۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۵ هزار و ۶۶۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۲۴ درصدی برخوردار است.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۶۶+۱.۱۷٪

PP۱۴۱۳+۱.۵۸٪

PEسنگین۹۴۸-۰.۴۲٪

PE سبک۱۲۰۶+۰.۵۰٪

PE خطی۱۲۰۶+۱.۳۴٪

اوره گرانوله۳۷۱-۲.۳۷٪

اوره پریل۳۷۹+۴.۱۲٪

متانول۲۷۵+۲.۲۳٪

اتیلن گلایکل۷۳۱+۰.۴۱٪