آرمان تحلیل

سر خط اخبار

ارز کیشو چیست؟

۳ خرداد ۱۴۰۰ ۰۶:۱۵

ارز کیشو چیست؟

کیشو چیست؟

KISHU ارز رمزپایه ای مبتنی بر اسم سگی در میم ها از نژاد کیشو اینو است و از آن به عنوان نماد خود استفاده می کند، مشابه نحوه استفاده Dogecoin از سگ Shiba Inu برای مارک تجاری خود. KISHU یک ارز رمزنگاری شده است که براساس معامله به عنوان پاداش به کاربران خود توزیع می شود. این ارز در معاملات مالی غیرمتمرکز شرکت می کند.


در سایت رسمی کیشو اینو نوشته شده است: "کیشو اینو برادر کوچک دوج کوین و بهترین دوست Hokkaidu Inu است."

بسیاری از سکه های میم چشم انداز مناسبی برای آینده ندارند. KISHU امیدوار است که چیزی فراتر از میم یا شوخی باشد و به عنوان یک ارز واقعی عمل کند.

تعداد کل توکن های ارز دیجیتال کیشو اینو  100,000,000,000,000,000 واحد است و 2 درصد کارمزد برای هر معامله به عنوان پاداش بین هولدرها تقسیم می شود.

KISHU Swap صرافی رسمی غیرمتمرکز (DEX) پروژه کیشو اینو است و به دارندگان آن این امکان را می دهد که هر توکن ERC20 را با رمز دیگری عوض کنند. کیشو بر بستر بلاکچین اتریوم قرار دارد و در صرافی هایی از جمله صرافی یونی سواپ قابل خرید و فروش است. اگر قصد دارید کیشو اینو بخرید، صرافی های برتر برای خرید این ارز در حال حاضر OKEx ، CoinTiger ، Bitrue ، BKEX و BiKi هستند.


هدف پروژه کیشو و Whitepaper

هدف پروژه KISHU Coin ایجاد ارز رمزنگاری شده ای با بیشترین جذابیت در جریان ارزهای رمزپایه meme در آینده است. توسعه دهندگان KISHU Coin با این استدلال که سایر سکه های سگ مانند شیبا اینو از آینده ی مطمئن و مشخصی برخوردار نیستند، سکه KISHU را توسعه دادند.

هدف این پروژه ارائه سکه جدید جریان سگ و بورس اوراق بهادار متصل به آن است.


ارز کیشو اینو چه مزایایی دارد؟

  • هزینه کم: در حالی که سکه KISHU با انتقال بین کیف پول به خارج از مرز منتقل می شود، هزینه معامله کمتری نسبت به هزینه های خدمات بانکی سنتی متحمل می شود.
  • درآمد منفعل بدون خطر: دارندگان سکه KISHU با قرار دادن سکه KISHU درآمد جدیدی از سکه را به کیف پول آنلاین خود اضافه می کنند. آنها بدون معامله می توانند سود کسب کنند.
  • سود دریافتی: دارندگان سکه KISHU با پرداخت وام به افرادی که به شبکه بدهی دارند، سود بازپرداخت دریافت می کنند.
  • سرعت معامله: سکه KISHU به شما این امکان را می دهد که معاملات، پاکسازی و انتقال را طی چند دقیقه انجام دهید.

مشکلات کیشو اینو

Adrian Zduńczyk یکی از بنیانگذاران گروه تجزیه و تحلیل بلاکچین YellowBlock و مدیر عامل پلتفرم آموزشی رمزگذاری The Birb Nest می باشد. او و همکارانش بارها هشدار دادند که تعدادی از ارزهای رمزنگاری شده، مانند کیشو اینو، شیبا اینو و اندد داگ هیجان انگیز هستند و ممکن است به صورت حباب هایی در بازار ظاهر شود، به ویژه در حوزه مالیات غیرمتمرکز، یا توکن های DeFi  ارزهایی که بدون مرجع مرکزی هستند.

وضعیت فعلی بازار DeFi به عنوان بخش کل بازار ارزهای رمزنگاری شده بسیاری از حباب های بزرگ را به یاد می آورد که در اثر تقاضای بیش از حد و انتظارات بازده بالا متورم می شوند. FTC به مشتریان در مورد خطرات فریب سود سریع در معاملات ارزهای رمزپایه و سایر کلاهبرداری های ارز رمزنگاری شده به مصرف کنندگان هشدار می دهد.


قیمت ارز کیشو اینو

Kishu Inu با نماد اختصاری KISHU یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۰ دلار، در رتبه ۲۵۳۵ بازار قرار داشته و سهم ۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. هر واحد از Kishu Inu در این لحظه با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۴,۶۹۰ تومان معادل ۰.۰۰۰۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۴۰.۴۶ میلیون دلار است.


نحوه خرید کیشو

1-یک کیف پول MetaMask ایجاد کنید.

رمز KISHU در بلاکچین Ethereum در دسترس است. MetaMask رهبر بازار کیف پول های ERC20 (Ethereum) است. در Google Chrome، برای بارگیری برنامه افزودنی و راه اندازی کیف پول به metamask.io مراجعه کنید. برنامه MetaMask را برای iPhone یا Android دریافت کنید.

 

2-ارسال ETH به MetaMask

Ethereum را از طریق MetaMask بخرید یا آن را از کیف پول دیگری (به عنوان مثال Coinbase یا Binance) به آدرس کیف پول MetaMask خود منتقل کنید.

 

3-از KISHU Swap دیدن کنید

در حال حاضر می توانید  KISHU را در KISHU Swap، صرافی غیرمتمرکز رسمی KISHU خریداری کنید که در آن می توانید هر رمز ERC20 را عوض کنید.

 

 ETH4- را با  KISHU عوض کنید

 روی 4٪ تنظیم کنید و مقدار ETH را که می خواهید با  KISHU مبادله کنید وارد کنید.

 


پیش بینی قیمت رمز ارز کیشو اینو (KISHU)

کیشو سواپ یک صرافی غیرمتمرکز و اختصاصی برای ارز دیجیتال کیشو و سایر رمزارزهای غیرمتمرکز است که به سرمایه گذار امکان تعویض و مبادله انواع توکن های ERC20 را می دهد. این صرافی از پشتیبانی یونی سواپ، امن ترین و مورد اعتماد ترین صرافی غیرمتمرکز جهان نیز برخوردار است. به علاوه این به عنوان بنیادی عمل می کند که ما از آن ویژگی ها و قابلیت های اضافی دارندگان کیشو را در دسترس خواهیم داشت.

اگر قصد خرید ارز کیشو را داید، صرافی های برتر تجارت در کیشو اینو در حال حاضر یونی سواپ و کوین تایگر هستند. کیشو اینو برادر کوچکتر دوج کوین و بهترین دوست HOKK عنوان شده و 2 درصد از هر معامله آن به عنوان پاداش بین دارندگان توزیع خواهد شد.

با توجه به لحظه ای بودن قیمت رمز ارز کیشو اینو و سایر ارزهای دیجیتال پیش بینی قیمت رمز ارز کیشو اینو دشوار است. اما پایگاه اینترنتی دیجتال کوین پرایس اطلاعاتی از قیمت رمز ارز کیشو اینو را به اشتراک گذاشته است. قیمت رمز ارز کیشو اینو در دیجیتال کوین پرایس در سالیان آینده به قرار زیر است:

 

  • پایان 2021 : 0.00000008 دلار
  • پایان 2022 : 0.0000002 دلار
  • پایان 2025 : 0.00000062 دلار
  • پایان 2026 : 0.0000012 دلار
  • پایان 2028 : 0.0000012 دلار

 


منابع

https://medium.com/coinmonks/kishu-inu-token-everything-about-it-798dc0ae6a43

https://www.deseret.com/2021/5/14/22432490/ogecoin-kishu-inu-kishu-meme

https://techrato.com/2021/05/19/what-is-kishu-inu-digital-currency/

https://blog.tbito.com/%D8%A7%D8%B2-kishu-inu-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9%D8%AA%D8%B1-dogecoin-%DA%86%D9%87-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF%D8%9F/

 

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪