آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخباربررسی ارز های دیجیتال امروز

بررسی ارز های دیجیتال امروز

۸ خرداد ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸

بررسی وضعیت ارز های دیجیتال امروز 

 

جدول ارزهای دیجیتال امروز

اخبار امروز رمز ارز ها

 

 

Gemini ، صرافی ارز رمزنگاری شده ، با همکاری Mastercard و WebBank از کارت اعتباری پاداش ارز رمزنگاری شده رونمایی کرده است. کارت اعتباری جوزا در تابستان سال 2021 در دسترس خواهد بود. این یکی از جذاب ترین تحولات در دنیای ارزهای رمزپایه است.

ایلون ماسک ، موسس شرکت تسلا ، در توییتر خود درباره Dogecoin ، باعث شد که قیمت سکه در کمتر از 24 ساعت 254٪ افزایش یابد. ارز رمزپایه میم در تاریخ 16 آوریل به بالاترین رقم 0.45 دلار رسید.

دزدان دریایی Pittsburgh (یک تیم بیس بال حرفه ای آمریکایی) با گانبر گورباچ ، VanEck Associates Corp. ، کهنه کار صنعت Crypto ، در یک پلت فرم مبتنی بر جوایز همکاری کرده است تا از تمایل روزافزون به تجربیات بیشتر با تمرکز بر دیجیتال بهره ببرد.

Binance ، بزرگترین مبادله رمزنگاری جهان از نظر حجم معاملات ، از برنامه ریزی برای راه اندازی بستر اختصاصی خود برای توکن های غیر قابل استفاده (NFT) خبر داد.

بانک مرکزی ترکیه با اشاره به احتمال ایجاد اختلال "جبران ناپذیر" و هزینه های قابل توجه معاملات ، استفاده از ارزهای رمزپایه و دارایی های رمزنگاری شده مانند بیت کوین برای خرید محصولات و خدمات را غیرقانونی اعلام کرد. روز جمعه ، این بانک آیین نامه ای را در روزنامه رسمی منتشر كرد مبنی بر اینكه ارزهای رمزپایه به طور مستقیم یا غیرمستقیم نمی توانند به عنوان ابزار پرداخت استفاده شوند.

تجزیه و تحلیل احساسات و پیش بینی رمزنگاری
در ماه های اخیر در سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری تشدید شده است. با اتخاذ تدریجی بانک ها و م institutionsسسات و همچنین لیست Coinbase در بورس سهام Nasdaq ، باور این که حجم تجارت رمزنگاری می تواند همچنان ادامه داشته باشد آسان است.

طبق گفته JP Morgan ، سرمایه گذاران نهادی بیت کوین را به عنوان یک جایگزین دیجیتالی برای طلا می دانند که مدتهاست به عنوان دارایی پرچین معمولی در نظر گرفته می شود. ورودی سرمایه گذاری Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) افزایش یافته است ، در حالی که سرمایه گذاری ETF طلا تقریباً بدون تغییر مانده است.

پیش بینی بازار رمزنگاری JP Morgan’s یک حرکت عظیم از طلا به ارز رمزپایه را پیش بینی کرده است. این منطقی است ، با توجه به اینکه ارز رمزپایه یک سپر تورم پیشرفته از نظر فنی است ، در حالی که ارز فیات همچنان بیشترین تأثیرات همه گیر را متحمل خواهد شد.

طبق گزارش CoinDesk ، سرانجام سرمایه گذاران خرده فروشی علائمی از علاقه نشان می دهند. این می تواند منجر به چرخه های بیشتر صعودی در آینده نزدیک شود. با ایجاد احساسات صعودی و افزایش آگاهی در بین سرمایه گذاران خرد ، کدام رمزنگاری در سال 2021 منفجر می شود؟

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪