آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلمطالب تحلیلیبزرگترین مخالفان ارزهای دیجیتال

بزرگترین مخالفان ارزهای دیجیتال

۸ خرداد ۱۴۰۰ ۰۶:۴۸

مخالفان بیت کوین و ارزهای دیجیتال 


نوریل روبینی: نوریل روبینی ، استاد اقتصاد در دانشکده تجارت استرن ، یکی از صریح ترین منتقدان رمزنگاری در جهان است. او استدلال می کند که "ارز رمزپایه به عنوان یک فناوری کاملاً پایه ای برای موفقیت ندارد". او با وجود پذیرفتن در اواخر سال 2019 که BTC "ممکن است یک ذخیره جزئی از ارزش" باشد ، در سال 2020 همچنان یکی از مخالفان اصلی رمزنگاری و بیت کوین است.

نوریل روبینی


پیتر شیف: پیتر شیف ، واسطه چند میلیونر و مدیر عامل یورو پاسیفیک پایتخت ، یکی دیگر از مشکوکین شناخته شده بیت کوین است که از سال 2013 منتقد ارز رمزنگاری شده است. یکی از حامیان برجسته جهان در سرمایه گذاری طلا. شیف در مورد بیت کوین در سال 2020 چندین اظهار نظر منفی و تفرقه انگیز ارائه داد و پیش بینی کرد که طلا سر به فلک خواهد کشید در حالی که بیت کوین در آینده قابل پیش بینی سقوط خواهد کرد. در کمال تعجب ، پسر پیتر شیف ، اسپنسر شیف ،  در بازار ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرده است.

پیتر شیف


پیش بینی قیمت رمزنگاری 2021: نظرات تحلیلگران


توماس فیتزپاتریک ، تحلیلگر ارشد Citibank ، با پیش بینی قیمت ارزهای رمزنگاری شده ، تحقیقی را ایجاد کرد که بین بازار طلا در دهه 1970 و بیت کوین قرینه ایجاد می کند. وی برای ارزیابی هدف 318،000 دلار برای بیت کوین تا دسامبر 2021 از تجزیه و تحلیل فنی بالا و پایین های قبلی استفاده کرد.

طبق پیش بینی های رمزنگاری Coinpedia 2021 ، ممکن است Ethereum همچنان در یک چرخه سرسخت باشد و در آغاز سال 2022 بین 4000 تا 5000 دلار تجارت کند. با برخی تغییرات در سال و تمرکز بیشتر بر نوآوری های Ethereum ، قیمت ETH می تواند به طور چشمگیری افزایش یابد و به 6000 دلار تا پایان سال 2022.

صنعت ارزهای رمزنگاری شده ذره بین دستیابی به موفقیت های فنی است. بسیاری از ارزهای رمزپایه با کاربرد و کارایی بالا ، مانند سکه های بخش DeFi و رمزهای NFT ، بازار را به طور منظم متزلزل می کنند. این تحولات اساسی می تواند صنعت را در سالهای آینده مختل کند ، زیرا ارزهای رمزنگاری شده متعددی محبوبیت خود را در میان سرمایه گذاران خرده فروشی و موسسات افزایش می دهند.

 

پیش بینی بیتکوین

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪