آرمان تحلیل

سر خط اخبار

CoinMarketCap چیست؟

۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۰۲

CoinMarketCap معتبرترین وب سایت ردیابی قیمت در جهان برای مجموعه های رمزنگاری در فضای ارزهای رمزنگاری است که به سرعت در حال رشد است. ماموریت آن این است که با توانمند سازی کاربران خرده فروشی با اطلاعات بی طرفانه ، با کیفیت بالا و دقیق برای نتیجه گیری آگاهانه ، رمزنگاری را در سطح جهانی قابل کشف و کارآمد کند.

CoinMarketCap در مارس 2013 توسط Brandon Chez تاسیس شد و به سرعت تبدیل به معتبرترین منبع توسط کاربران ، موسسات و رسانه ها برای مقایسه هزاران مجموعه رمزنگاری شد و به طور معمول توسط CNBC ، بلومبرگ و سایر رسانه های خبری مهم ذکر می شود. (حتی دولت ایالات متحده از داده های CoinMarketCap برای تحقیق و گزارش استفاده می کند!)

در آوریل 2020 ، CoinMarketCap توسط Binance Capital Mgmt خریداری شد. Binance یک شرکت جهانی بلاکچین در پشت بزرگترین تبادل دارایی های دیجیتال جهان با حجم معاملات و کاربران است ، که دارای دیدگاه مشترک دسترسی رمزنگاری برای افراد در سراسر جهان است و از نظر سیستماتیک مهم است.

CoinMarketCap قصد دارد با استفاده از این منابع ، منابع گسترده شرکت اصلی خود را برای دستیابی به اطلاعات عمیق تر در پروژه ها ، کاهش عدم تقارن اطلاعات در صنعت رمزنگاری و انتقال داده های با کیفیت بالاتر به صدها میلیون کاربر خود ، استفاده کند.

CoinMarketCap کاملاً محکم اطلاعات دقیق ، به موقع و بی طرفانه را حفظ می کند. از زمان تملک آن توسط Binance در اوایل سال 2020 ، CoinMarketCap به طور مستقل از شرکت در خود به کار خود ادامه می دهد. برای اطلاعات بیشتر سیاست افشا را بخوانید.

مه 2013 CoinMarketCap برای اولین بار راه اندازی شد
مه 2016 CoinMarketCap اولین API عمومی خود را معرفی می کند
مه 2018 CoinMarketCap اولین برنامه iOS خود را راه اندازی کرد
آگوست 2018 CoinMarketCap API حرفه ای خود را راه اندازی می کند
دسامبر 2018 CoinMarketCap سال را با 3.6 میلیارد بازدید صفحه به پایان می رساند
مارس 2019 شاخص های CMC200 و CMC200EX در Nasdaq ، Bloomberg و Refinitiv ذکر شده است
آوریل 2019 CoinMarketCap اولین برنامه اندرویدی خود را راه اندازی کرد
مه 2019 CoinMarketCap اتحادیه DATA را تشکیل می دهد تا شفافیت داده ها و پاسخگویی را در فضای رمزنگاری ارتقا دهد
ژوئن 2019 CoinMarketCap هشتگ سرمایه را به دست می آورد
نوامبر 2019 اولین کنفرانس The Capital، CoinMarketCap راه اندازی شد
نوامبر 2019 CoinMarketCap معیار نقدینگی را معرفی می کند
آوریل 2020 Binance CoinMarketCap را خریداری می کند
مه / ژوئن 2020 CoinMarketCap برای به روزرسانی امتیاز نقدینگی با جزئیات جدید توضیح داده شده در روش جدیدبرای درک چگونگی فهرست پروژه ها و مبادلات رمزنگاری در CoinMarketCap ، لطفا به سیاست لیست و سوالات متداول این سایت مراجعه کنید.

CoinMarketCap از طریق وب سایت ردیابی قیمت ، برنامه تلفن همراه ، خبرنامه ، وبلاگ ، رسانه های اجتماعی (توییتر ، تلگرام ، فیس بوک ، اینستاگرام) و کنفرانس سالانه به صدها میلیون کاربر در سال می رسد.کوین مارکت کپ

سیاست افشای اطلاعات

 


در آوریل 2020 ، CoinMarketCap توسط Binance Capital Mgmt خریداری شد. هیچ رابطه مالکیتی بین CoinMarketCap و Binance.com وجود ندارد.

Binance یک شرکت جهانی بلاکچین است که پشتوانه بزرگترین مبادله دارایی دیجیتال جهان با حجم معاملات و کاربران است و در خدمت مأموریت بیشتری برای سرعت بخشیدن به ارز رمزنگاری شده با بیش از 25 محصول ، پروژه و ابتکار عمل است. Binance.com به عنوان بخشی از مأموریت خود برای افزایش آزادی پول ، به ارائه طیف گسترده ای از گزینه های معاملات رمز ارز و رمپ های فیات برای چندین ارز در سطح جهان مشهور است.

پس از این خرید ، CoinMarketCap همچنان به عنوان یک نهاد تجاری مستقل اداره می شود و متعهد به ارائه دقیق ترین ، به موقع ترین و با کیفیت ترین داده های ارز رمزنگاری شده در صنعت است. CoinMarketCap دقیقاً رهنمودهای معیارهای لیست مستقل خود ، روش های محاسبه عرضه و نمره نقدینگی را برای چگونگی رتبه بندی مجموعه های رمزگذاری ، دقیقاً دنبال و اجرا می کند.

در حالی که مبادله ارز رمزنگاری Binance و رمز اصلی BNB آن در CoinMarketCap ذکر شده است ، CoinMarketCap و Binance نهادهای جداگانه ای هستند که سیاست سختگیرانه استقلال خود را از یکدیگر حفظ می کنند: Binance هیچ تاثیری در رتبه بندی CoinMarketCap ندارد ، در حالی که CoinMarketCap هیچ تاثیری بر عملکرد Binance ندارد.

هیچ کارمند Binance ، از جمله CZ ، کنترل الگوریتم های رتبه بندی CoinMarketCap یا فرآیندهای لیست را ندارد. مجموعه های رمزنگاری که مایل به ذکر شدن در CoinMarketCap هستند ، باید از دستورالعمل های سیاست لیست پیروی کنند و به طور منصفانه و مستقل بر اساس شایستگی های آنها ارزیابی می شوند.

معیارهای رتبه بندی رسمی CoinMarketCap برای از بین بردن هرگونه امکان درمان ترجیحی به طور کلی ، حتی برای مبادله Binance یا رمزنگاری BNB طراحی شده است. این امر علی رغم هرگونه تأثیر مالی مثبت یا منفی که این پیروی از سیاست ممکن است برای شرکت اصلی آن داشته باشد ، اعمال خواهد شد.

CoinMarketCap و کارمندان آن هیچ موضع عمومی در مورد مزایای اقتصادی هر مجموعه رمزنگاری ندارند ، و همچنین آنها به طور عمومی هرگونه رمزگذاری یا بلاک را تأیید نمی کنند

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪