آرمان تحلیل

سر خط اخبار

iExec RLC (RLC) چیست؟

۹ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۵۶


قیمت زنده iExec RLC امروز 4.45 دلار و با حجم معاملات 24 ساعته 42،919،131 دلار است. iExec RLC در 24 ساعت گذشته 11.48٪ کاهش یافته است. رتبه بندی CoinMarketCap در حال حاضر # 117 است ، و دارای کلاه بازار واقعی 356،633،531 دلار است. عرضه آن 80.070.793 سکه RLC و حداکثر است. منبع در دسترس نیست

اگر می خواهید بدانید که iExec RLC را از کجا بخرید ، بهترین مراکز خرید و فروش در iExec RLC در حال حاضر Binance ، Huobi Global ، ZG.com ، Upbit و Coinbase Exchange هستند. دیگران را می توانید در صفحه مبادلات رمزنگاری ما ذکر کنید.


ارز rlc

iExec RLC (RLC) چیست؟iExec ارائه دهنده اصلی محاسبات غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین است. Blockchain برای سازماندهی یک شبکه بازار مورد استفاده قرار می گیرد که در آن افراد می توانند از قدرت محاسبات خود و همچنین برنامه ها و حتی مجموعه داده ها کسب درآمد کنند.

این کار را با فراهم کردن دسترسی درخواستی به منابع رایانش ابری انجام می دهد. IExec می تواند از برنامه هایی در زمینه هایی مانند کلان داده ، مراقبت های امنیتی ، هوش مصنوعی ، ارائه و fintech پشتیبانی کند. IExec در 16 اکتبر 2016 با هدف ابداع مجدد رایانش ابری از طریق ایجاد الگوی جدید محاسبات ابری تاسیس شد.

به همین ترتیب ، iExec به XtremWeb-HEP ، یک نرم افزار منبع باز شبکه دسک تاپ متکی است که ویژگی هایی مانند چند برنامه ، تحمل خطا ، چند کاربر ، استقرار تصاویر مجازی ، زیرساخت های خصوصی ، مدیریت داده ها ، امنیت و موارد دیگر را پیاده سازی می کند.

 

 بنیانگذار iExec RLC چه کسی است؟


وقتی صحبت از بنیانگذاران iExec RLC می شود ، ژیل فدک مدیر عامل و بنیانگذار آن است. قبل از شروع کار در iExec ، او در INRIA به عنوان یک دانشمند تحقیق در یک فوق دکترا در UC سن دیگو و در ATER در دانشگاه پاریس-سود کار می کرد. او دکترای خود را دارد. در فلسفه و علوم کامپیوتر.

Haiwu او بنیانگذار و رئیس APAC در iExec است. پیش از آن ، او استاد آکادمی علوم چین ، مهندس تحقیقات انتقال نوآوری در ENS لیون ، بنیانگذار iRentCPU ، کارشناس مهندس تحقیقات در INRA و استادیار دانشگاه Hohai بود. او دکترای خود را دارد. در علوم محاسبات گرفته است .

این بدان معنی است که iExec بر اساس کار اعضای تیم ساخته شده است که تحقیقات INRIA و CNRS را در زمینه محاسبات شبکه دسک تاپ انجام داده اند.

تحلیل rlc

چه چیزی iExec RLC را منحصر به فرد می کند؟


شبکه iExec از ارائه دهندگان منابع محاسباتی تشکیل شده است. اینها به عنوان iExec Workers شناخته می شوند. اگر کاربران بخواهند این کارگران باشند ، می توانند ماشین های خود را به یکدیگر متصل کنند و به دلیل کمک به منابع خود در شبکه ، با نشان های RLC جایزه دریافت می کنند.

ارائه دهندگان برنامه می توانند از الگوریتم های خود درآمدزایی کنند و ارائه دهندگان داده که مجموعه داده های ارزشمندی دارند می توانند آنها را برای استفاده از طریق iExec در دسترس قرار دهند. سپس پروتکل اجماع معروف به PoCo یا اثبات سهم وجود دارد که اجماع را در مورد محاسبات خارج از زنجیره فراهم می کند. به لطف این اثبات مشارکت ، ارائه دهندگان منابع خارجی از منابع خود که در خود بلاکچین مجاز است استفاده می کنند.

IExec همچنین برنامه های توزیع شده ای را که با زنجیره بلوکی معروف به DApps قابل دسترسی امن و آسان به سرورها ، مجموعه داده ها و منابع محاسباتی است ، فراهم می کند و از آنجا که همه این موارد در Ethereum کار می کنند ، امکان ایجاد زیرساخت ابر مجازی را فراهم می کند که می تواند محاسباتی با عملکرد بالا را ارائه دهد. خدمات در صورت تقاضا.

به همین ترتیب ، iExec از کلاس ظهور برنامه های توزیع شده مبتنی بر بلاکچین پشتیبانی می کند و محاسبات مقرون به صرفه و با عملکرد بالا را از طریق یک زیرساخت غیر متمرکز ابر امکان پذیر می کند. از طریق سهولت دسترسی به ماشین آلات ، یک ابر توزیع شده امکان افزایش شدید ردپای محیطی مراکز داده را فراهم می کند.


چه تعداد iExec RLC (RLC) در گردش وجود دارد؟IExec RLC (RLC) یک ارز رمزپایه در بستر Ethereum است. به طور دقیق تر ، RLC یک دارایی دیجیتال سازگار با ERC-20 است.

RLC را می توان به راحتی و با اطمینان ذخیره ، انتقال ، معامله و تقسیم کرد و همچنین برای انجام معاملات استفاده کرد.

شبکه iExec RLC چگونه ایمن است؟


IExec به قراردادهای هوشمند کمک می کند تا محدودیت های موجود در بلاکچین Ethereum از جمله مقیاس پذیری ، حریم خصوصی و اتصال را برطرف کنند.

برای سطح بالایی از امنیت ، iExec TEE را توسعه داده است ، در غیر این صورت به عنوان Trusted Execution Environment شناخته می شود.

این یک منطقه امن در پردازنده دستگاه است که می تواند اجرای کد را تضمین کند. به عبارت دیگر ، این تضمین می کند که کد به دلیل چربی که منطق آن در سطح سخت افزاری اجرا می شود ، دستکاری نمی شود.

این اطمینان می دهد که وجود یک قرارداد هوشمند برای دسترسی به اطلاعات توسط زیرساخت Web2 ایمن است.

iExec RLC (RLC) را از کجا می توانید بخرید؟


وقتی صحبت از مبادلات برتر برای تجارت در iExec RLC می شود ، این موارد عبارتند از:

  • Bittrex
  • بینانس
  • اوبیت
  • تبادل VCC
  • HitBTC

 

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۶۶+۱.۱۷٪

PP۱۴۱۳+۱.۵۸٪

PEسنگین۹۴۸-۰.۴۲٪

PE سبک۱۲۰۶+۰.۵۰٪

PE خطی۱۲۰۶+۱.۳۴٪

اوره گرانوله۳۷۱-۲.۳۷٪

اوره پریل۳۷۹+۴.۱۲٪

متانول۲۷۵+۲.۲۳٪

اتیلن گلایکل۷۳۱+۰.۴۱٪