آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلمطالب آموزشیارز یامی (yummy) چیست؟

ارز یامی (yummy) چیست؟

۹ خرداد ۱۴۰۰ ۰۴:۲۳

yummy coin چیست؟
یامی کوین | yummy ارزYummy Coin رسماً در اول ماه مه 2021 با صد ها هزار دلار کمک مالی Yummy Coin به طور مستقیم به سمت میلیون ها وعده غذایی بسیار مورد نیاز راه اندازی شد!

ما متعهد می شویم هر هفته حداکثر 700000 دلار به امور خیریه از طریق جمع آوری 3٪ مالیات سکه کمک کنیم.

برای کمک به ایجاد یک وضعیت برنده / برنده هم برای موسسات خیریه و هم برای دارندگان سکه Yummy Coin ، همه آنچه در طول هفتگی 700000 دلار کمک مالی جمع آوری می شود برای خرید مجدد سکه های Yummy و سوزاندن آنها برای کاهش عرضه و افزایش ارزش استفاده می شود.

برای حل و فصل گرسنگی جهان با yummi coin در ماموریت ماه همراه شوید.

پایان دادن به گرسنگی جهانی هدف yummy coin است.

تیم یامی اعلام کرده  به همان اندازه که درمورد تأثیر خیرخواهانه مثبتی که در مجموع بر جهان دارد ، همچنان اشتیاق زیادی به رشد طولانی مدت ارزش Yummy Coin دارد ، و همچنان به منظور ایجاد ظرفیت های به ظاهر نامحدود خود تلاش می کنیم.

تیم یامی بر شفافیت کامل ، تصمیمات رشد استراتژیک پایدار و کمپین های بازاریابی نوآورانه تأکید کرده  که اطمینان حاصل خواهد کرد دنیا به اندازه بقیه ما عاشق Yummy می شود.

علاوه بر به روزرسانی های روزانه در تمام کانال های اجتماعی ما ، رهبری ما (از جمله مدیرعامل ما) به طور مکرر در Yummy Coin تلگرام در دسترس شما هستند تا بتوانید سوالاتی را بپرسید ، بازخورد دهید ، ایده هایی ارائه دهید و در مأموریت ماه خود برای پایان دادن به گرسنگی جهان به یامی بپیوندید .

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪