آرمان تحلیل

سر خط اخبار

ارز SafeMoon چیست؟

۹ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۵

SAFEMOON داده های زنده قیمت

قیمت زنده SafeMoon امروز 0.000004 دلار آمریکا است و حجم معاملات 24 ساعته آن 16،403،817 دلار است. در 24 ساعت گذشته SafeMoon 8.22٪ کاهش یافته است. رتبه بندی CoinMarketCap در حال حاضر # 202 است ، و دارای کلاه بازار مستقیم $ 2،389،037،825 USD. عرضه آن 585،536،366،402،812 سکه SAFEMOON و حداکثر است. منبع در دسترس نیست.

اگر می خواهید SafeMoon را از کجا بخرید ، بهترین مراکز خرید و فروش در SafeMoon در حال حاضر BHEX (صرافی BlueHelix) ، ZBG ، Gate.io ، BiKi و LBank است. دیگران را می توانید در صفحه مبادلات رمزنگاری ما ذکر کنید.


SafeMoon (SAFEMOON) چیست؟


پروتکل SafeMoon یک رمز مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. طبق وب سایت SafeMoon ، SafeMoon سه عملکرد دارد که در طی هر معامله انجام می شود: Reflection ، LP Acquisition و Burn.

پروتکل SafeMoon ترکیبی از Rken tokenomics و یک پروتکل تولید نقدینگی خودکار است. طبق مقاله ای ، SafeMoon قصد دارد یک تبادل غیر قابل شارک (NFT) و همچنین پروژه های خیریه و برنامه های آموزشی رمزنگاری ایجاد کند.

SafeMoon در 8 مارس 2021 راه اندازی شد.

سیف مو | safemoon ارز


چه کسانی بنیانگذار SafeMoon هستند؟

طبق مشخصات توییتر خود ، جان کارونی مدیر عامل SafeMoon است.

john karony safemoonچه چیزی SafeMoon را منحصر به فرد می کند؟


در مقاله سفید SafeMoon اشاره شده است كه یك مشكل بزرگ در صنعت در حال ظهور DeFi وجود مزارع دارای LYP بالا است كه دسترسی آسان افراد تازه وارد به فضا را ندارند.

با SafeMoon ، آنها قصد دارند از ایده پاداش های استاتیک (منوط کردن پاداش به حجم توکن مورد معامله) استفاده کنند تا فشار موجود بر روی توکن را که هنگام فروش توکن ها ممکن است ایجاد کند ، از بین ببرند. همچنین ، در مقاله سفید اشاره شده است که "مکانیزم انعکاس" آنها انگیزه ای برای دارندگان SafeMoon ایجاد می کند تا نشانه های خود را برای مدت طولانی تر یا HODL نگه دارند. LP اتوماتیک SafeMoon همچنین با تهیه کف / بالشتک قیمت برای دارندگان رمز به ثبات پروتکل می افزاید. استراتژی سوزش دستی SafeMoon همچنین بر اساس مقاله سفید آنها ، به دارندگان رمز SafeMoon در طولانی مدت کمک می کند.


چند سکه SafeMoon (SAFEMOON) در گردش وجود دارد؟

مقاله سفید SafeMoon موارد زیر را توصیف می کند:
کل تأمین 1،000،000،000،000،000،000 ، با 223،000،000،000،000،000 توکن سوزانده شده و یک منبع عرضه عادلانه 777،000،000،000،000،000

پروتکل SafeMoon ، مطابق با مقاله سفید ، به روش زیر عمل می کند: در هر معامله ، معامله با کارمزد 10 درصد مالیات می گیرد که نصف می شود. در حالی که 5٪ از هزینه به همه دارندگان رمز در آن زمان توزیع می شود ، 5٪ دیگر دوباره به نصف تقسیم می شود ، 50٪ توسط قرارداد به BNB فروخته می شود و 50٪ باقیمانده به طور خودکار با BNB فوق الذکر جفت می شود و به عنوان جفت نقدینگی به PancakeSwap اضافه شد.

safemoon

چگونه شبکه SafeMoon ایمن است؟


کاغذ سفید SafeMoon برای ایمنی پروتکل خود برنامه زیر را دارد: توسعه دهنده قبل از راه اندازی تمام توکن ها را در کیف پول Dev سوزاند ، یک راه اندازی منصفانه در DxSale وجود داشت ، LP به مدت چهار سال در DxLocker قفل شده و LP تولید می شود با هر تجارت و قفل شده در PancakeSwap.

SafeMoon (SAFEMOON) را از کجا می توانید خریداری کنید؟

از آوریل 2021 ، می توانید SafeMoon را در PancakeSwap و BitMart خریداری کنید.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪