آرمان تحلیل

سر خط اخبار

COIN360 چیست؟

۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۰۳

COIN360 یک ارز رمزنگاری شده و مبادله رمزنگاری شده ، داده های زنده است. هدف آن ارائه داده های حیاتی بازار به روشی جذاب و بصری است. خواه یک تاجر حرفه ای یا تازه کار باشید ، رسانه باشید ، یا فقط کنجکاو رمزنگاری شده باشید ، COIN360 ابزارهای ضروری را برای به روز ماندن در مورد کوچکترین حرکات بازار ارزهای رمزپایه ارائه می دهد.


COIN360 چیست؟


بازار رمزنگاری در یک نگاه

صفحه اصلی نشان دهنده یک نقشه حرارتی رنگارنگ است که از بلوک های تعاملی تشکیل شده است. رنگ ها حرکات بازار یک ارز رمزنگاری شده خاص را نشان می دهد: سبز به معنای افزایش قیمت است ، قرمز به معنای کاهش قیمت است و خاکستری به معنای تغییر نکردن قیمت است. اندازه بلوک با سهم بازار مطابقت دارد: هرچه سرمایه بازار ارزهای رمزنگاری بزرگتر باشد ، بلوک بزرگتر خواهد بود. هر بلاک ارز رمزنگاری شده داده های اساسی بازار را منعکس می کند: قیمت ، حجم ، سرمایه بازار ، نمودار و نرخ ارز یک دارایی دیجیتال.
منطق مشابه برای بلوک های تبادل crypto که در آن رنگ و اندازه به حجم معاملات مبادلات مربوطه بستگی دارد ، کار می کند. تمام داده های بازار همچنین می توانند در نمای جدول نمایش داده شوند.

کوین 360

Coin360: نحوه نمایش داده ها


همچنین گزینه نمایش داده ها مطابق با ارزش بازار وجود دارد (در این حالت ، می توان با استفاده از مکان نما محدودیت سرمایه بازار را برای به دست آوردن اطلاعات ارز / رمز با حروف بزرگ) یا مطابق با گردش مالی 24 ساعت گذشته تعیین کرد.
هنگامی که گزینه های اولیه را تنظیم کردید ، می توانید شبکه ای را با نشانه های سکه ها و نمادها مشاهده کنید ، و حرکت مکان نما روی جعبه ها پنجره ای شامل اطلاعات زیر را باز می کند:
-نامها و نمادهای ارزهای رمزگشایی / رمزها ؛
- نقل قول از ارزهای رمز ارز / دلار با توجه به دلار ایالات متحده و بیت کوین ؛
- درصد تغییر قیمت در عرض 24 ساعت (تا زمانی که گزینه عملکرد روز انتخاب شده باشد) ؛
-قیمت بازار ارزهای کریتو ؛
- حجم معاملات ارزهای کریتو در 24 ساعت ؛
نوع پروتکل (فناوری مورد استفاده ارزهای کریتو)
Coin360 ° بدون هیچ تردیدی ابزاری مفید برای نظارت و تجزیه و تحلیل بازار ارزهای Cryptocurrency است که استفاده از آن آسان ، واضح و ساده است. مشاهده آن در آدرس وب زیر امکان پذیر است: www.coin360.io.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪