آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخباردبی کوین چیست؟

دبی کوین چیست؟

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۴:۳۸

دبی کوین چیست؟

دبی اولین ارز رمزنگاری شده خود را بر اساس بلاکچین عمومی راه اندازی کرده است. فقط در طی 24 ساعت ، قیمت DubaiCoin (DBIX) 1000 درصد افزایش یافته است. ارز رمزنگاری شده در حال حاضر در صرافی های منتخب معامله می شود.

اطلاعات موجود در crypto.com نشان داد که Dubaicoin تقریباً با 0.17 دلار معامله می شد اما در 27 مه به 1.13 دلار افزایش یافت. ارز رمزنگاری شده توسط شرکت Arabianchain Technology مستقر در امارات متحده عربی راه اندازی شد.

این شرکت ادعا می کند DubaiCoin اولین ارز رمزپایه مبتنی بر بلاک چین در کلمه عربی است. Arabianchain Technology همچنین گفته است که افراد به زودی می توانند از DubaiCoin برای خرید محصولات و خدمات ، به صورت آفلاین و آنلاین استفاده کنند.


آیا دبی کوین کلاه برداری است؟

اخبار ضد و نقیضی در ایم مورد منتشر شده است که منشا آن از یک توییت شروع میشود.

در بیانیه توئیت شده توسط دفتر رسانه ای دولت دبی آمده است: "ارز رمزنگاری سکه دبی هرگز توسط هیچ مقام رسمی تایید نشده است.

"وب سایت تبلیغ کننده سکه یک کمپین فیشینگ مفصل است که برای سرقت اطلاعات شخصی بازدید کنندگان خود طراحی شده است."

پاسخ دولت دبی پس از بیانیه ای منتشر شد که هفته گذشته از طریق یک وب سایت با نام DubPay منتشر شد و ادعا کرد که dubaicoin به عنوان ارز دیجیتال رسمی دبی نامگذاری شده است.

در بیانیه آمده است: "DubaiCoin به زودی می تواند برای پرداخت طیف وسیعی از کالاها و خدمات در فروشگاه و آنلاین استفاده شود ، با این هدف که سکه به جای ارزهای سنتی مورد حمایت بانک استفاده شود."

"گردش پول جدید دیجیتال توسط هر دو شهر و کارگزاران مجاز کنترل خواهد شد."

"ما باید هوشیارتر باشیم و به دنبال خطرات احتمالی باشیم."

این بیانیه پس از هشدار در مورد تجارت رمزنگاری شده توسط سه انجمن صنفی تحت حمایت دولت - انجمن ملی اینترنت چین ، انجمن بانکی چین و انجمن پرداخت و ترخیص چین منتشر گردید.

دبی کوین

داده های زنده قیمت DBIC

قیمت مستقیم DubaiCoin دبی کوین  امروز با حجم معاملات 24 ساعته 599،263 دلار آمریکا در دسترس نیست. DubaiCoin طی 24 ساعت گذشته تغییری نکرده است. رتبه بندی CoinMarketCap در حال حاضر در دسترس نیست ، با محدودیت بازار مجاز در دسترس نیست. منبع گردش در دسترس نیست و حداکثر است. منبع در دسترس نیست!

DubaiCoin (DBIC) دبی کوین یک ارز رمزنگاری شده است. کاربران می توانند DBIC را از طریق فرآیند استخراج تولید کنند. عرضه دبی کوین در حال حاضر 6،146،941.85969 با 5،129،014 در گردش است. آخرین قیمت شناخته شده DubaiCoin 7.52875376 USD است و در 24 ساعت گذشته -16.18 پایین است. اطلاعات بیشتر را می توان در http://dubaicoin.org/ یافت.

 

دبی کوین

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪