آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلمطالب تحلیلیتحلیل ارز شیبا اینو

تحلیل ارز شیبا اینو

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۴:۴۵

تحلیل ارز شیبا اینو

 

  1. منبع: https://www.investingcube.com/shiba-inu-price-prediction-the-two-key-levels-to-watch-cryptocurrencies/

 

قیمت Shiba Inu در تلاش است تا پس از سقوط به پایین ترین قیمت خود  به 0.0000085 دلار در طول یک شبانه روز، به وضعیت بهتر خود بازگردد. SHIB به 0.0000090 دلار رسیده است که 5.45٪ بالاتر از پایین ترین سطح یک شبه است. طبق CoinMarketCap ، Shiba Inu دارای بیش از 3.4 میلیارد دلار ارزش بازار است که بزرگتر از سکه هایی مانند Crypto.com Coin ، IOTA ، Bitcoin SV و Algorand و غیره است.

اتفاقی که افتاد، این بود که شیبا اینو پس از افزایش ارز نسبتاً ناشناخته به 0.000040 دلار، درخشش خود را از دست داد. بیش از 70٪ از بالاترین میزان خود افت کرده است.

برای مبتدیان، Shiba Inu یک ارز رمزنگاری شده نسبتاً جدید است که به عنوان یک آزمایش آغاز شده است. این ارز پس از راه اندازی، با حمایت اینفلوئنسر های شبکه های اجتماعی در پلتفرم هایی مانند Weibo و Wechat، پیشرفت کرد. با وجود این افزایش، بسیاری از تاجران خرده فروشی به دلیل ترس از دست دادن آن، برای خرید این سکه هجوم آوردند. آنها می خواستند Dogecoin بعدی را در روزهای ابتدایی خود تصرف کنند.

با این حال، با کاهش ارزهای رمزنگاری شده در هفته گذشته، قیمت SHIB به دلیل این واقعیت که بیشتر توسط دلالان خریداری شده بود، بیش تر کاهش یافت. بنابراین، اتفاق بعدی برای Shiba Inu چه خواهد بود؟

 ارز شیبا اینو

پیش بینی قیمت Shiba Inu

با مراجعه به نمودار 30 دقیقه ای، می بینیم که در چند جلسه گذشته قیمت Shiba Inu در محدوده نسبتاً محدودی بوده است. در حالی که میانگین دامنه واقعی (ATR) به نشانه نوسان کم افت کرده است، این ارز با میانگین متحرک کوتاه و بلندتر در حال نوسان است.

 

در این مرحله، دو سناریو بالقوه برای قیمت SHIB وجود دارد. اول، نیروهایی که آن را به بالاترین حد خود رساندند می توانند دوباره این کار را انجام دهند و آن را به 0.000012 دلار برسانند. دوم، تسریع فروش می تواند این میم کوین را به پایین تر از قیمت آن در هفته گذشته و حدود 0.000006 دلار برساند.

 

نمودار قیمت SHIB

تحلیل شیبا

  1. منبع: https://coinquora.com/shiba-inu-price-prediction-2021/

در چند ماه گذشته SHIB عملکردی شگفت انگیز داشته است. به همین دلیل، SHIB به یکی از مورد بحث ترین ارزهای دیجیتال تبدیل شد و حضور آن در سراسر دنیای رمزنگاری احساس شد.

 

ارز شیبا تحلیل

همانطور که در نمودار بالا دیده می شود ، SHIB یکی از دارایی های دیجیتال است که توسط بازار نزولی ضربه سختی خورده است. به عبارتی دیگر، قیمت این رمزارز تقریباً 90٪- از بالاترین قیمت خود یعنی 0.000051 دلار نزول داشته است. با این اوصاف می توان گفت که SHIB از نظر جذب سرمایه گذار در سرتاسر جهان از شرایط مناسبی برخوردار نیست.

 

با این حال ، در مقایسه با سایر آلت کوین ها ، SHIB در 30 روز گذشته توانسته است به نرخ رشد بیش از + 600٪ برسد. اگر این روند ادامه یابد ، SHIB ممکن است این فرصت را داشته باشد که از نزول ها دور شود و اولین سطح مقاومت خود را بشکند.

این سطح مقاومت رمزنگاری فقط 146٪ از موقعیت معاملات فعلی آن فاصله دارد. بله ، این سطح قیمتی است که SHIB در صورت ادامه عملکرد تهاجمی خود به راحتی می تواند به آن دست یابد.

بگذارید بگوییم که SHIB قادر به شکستن اولین سطح مقاومت خود است و دروازه های مقاومت به سطح 2 باز می شوند. در این حالت ، SHIB باید راه خود را برای ضربه زدن به سطح مقاومت دوم محکم کند تا موقعیت خود را تثبیت کند. در غیر این صورت ، نزول ها ممکن است هنوز راهی برای کشیدن SHIB به سطح پشتیبانی خود پیدا کنند.

 

واضح است که اگر نزول ها رمزنگاری را با موفقیت به سطح پشتیبانی خود بکشانند که 85.11٪- از قیمت فعلی آن که 0.00000865 دلار است، پایین تر است قیمت SHIB سقوط خواهد کرد. در نتیجه ، این رویداد می تواند باعث FUD (ترس، عدم قطعیت و تردید) در بین سرمایه گذاران شبکه شود.

از سوی دیگر، میانگین متحرک همگرایی / واگرایی (MACD) از زمان تقاطع صعودی خود بالاتر از نشانگر سیگنال حرکت می کند. در این حالت ، معامله گران می توانند انتظار روند عملکرد صعودی بیشتری را طی روزهای آینده داشته باشند.

با این حال ، اگر رمزنگاری شروع به حرکت به سمت پایین کند ، بازرگانان و سرمایه گذاران باید با احتیاط معامله کنند. این به این دلیل است که MACD ممکن است یک کراس اوور نزولی در برابر نشانگر سیگنال انجام دهد. اگر این اتفاق بیفتد ، سرمایه گذاران باید تجارت دفاعی را انجام دهند تا بتوانند از از دست دادن مقدار زیادی از بودجه جلوگیری کنند.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪