آرمان تحلیل

سر خط اخبار

hotbit چیست؟

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۵:۰۷

hotbit چیست؟


hotbit چیست

هات بیت یک پلتفرم برای معامله  انواع رمز ارز ها است . hotbit هات بیت در حال حاضر بیش از 700000 کاربر ثبت شده از بیش از 210 کشور و مناطق مختلف جهان را جمع آوری کرده است. هات بیت با تمرکز بر بازارهای نوظهور جهان مانند بازارهای روسیه ، ژاپن ، کره جنوبی ، ترکیه و کشورهای جنوب شرقی آسیا کاربران خود را از توییتر ، تلگرام ، ویچت ، VK و فیس بوک جمع آوری کرده است.

هک  شدن هات بیت hotbit  ارز رمزنگاری شده: سیستم ها فلج شدند ، 2 میلیون کاربر تحت تأثیر قرار گرفتند.


یک صرافی ارز رمزنگاری شده با حدود 2 میلیون کاربر در سراسر جهان اعلام کرد که "یک حمله سایبری جدی داشته است." تعدادی از خدمات اساسی فلج شده اند و مهاجم سعی کرده است به کیف پول های صرافی دسترسی پیدا کند. در نتیجه ، سیستم عامل خاموش شده است ، و اظهار داشت که باید "یک بازرسی جامع" انجام دهد که انتظار می رود یک تا دو هفته طول بکشد.


این اطلاعیه اضافه می کند که "مهاجمان همچنین سعی کردند کیف پول هات بیت را هک کنند" ، اما تبادل ادعا می کند که "این تلاش توسط سیستم کنترل ریسک ما شناسایی و متوقف شد."

این تبادل می گوید که "در حال حاضر بیش از 2 میلیون کاربر ثبت شده است و دارای یک سیستم خدمات عظیم خدمات بیش از 200 سرور آنلاین است ، به منظور اطمینان از امنیت ، تیم Hotbit به طور کامل همه سرورها را بازسازی می کند."

ضمن تأکید بر اینکه "دارایی و امنیت همه دارایی های مشتریان" است ، صرافی اعلام کرد:


با توجه به دوره بهبودی ، مبادله انتظار می رود که حدود 7 تا 14 روز طول بکشد ، با تأکید بر اینکه "انتظار نمی رود 7 روز کمتر باشد." علاوه بر این ، "زمان تخمین زده شده برای بهبودی بیشتر از همه چیز خواهد بود."

پس از اعلام هک ، انتقال رمزنگاری از آدرس Hotbit مشاهده شد. این صرافی ادعا می کند که نقل و انتقالات ناشی از آنها "ایجاد کیف پول سرد جدید" است.

هات بیت

همانطور که برای اولین بار توسط رویترز گزارش شد ، اداره اقتصاد و فناوری اطلاعات شهرداری پکن نهادی بود که دستور بررسی مراکز داده شهر را صادر کرد.

در وهله اول ، آنها می خواستند با ارسال "اعلان اضطراری مربوط به مرکز داده درگیر بیت کوین و سایر مشاغل استخراج ارزهای رمزپایه در مراکز داده شهر ما" بررسی کنند که آیا این شرکت ها درگیر بیت کوین (BTC) و سایر مشاغل استخراج ارزهای رمزپایه هستند.

به گفته یک منبع ناشناس به نقل از رویترز ، این اطلاعیه سه بزرگترین اپراتور مخابراتی در چین را نیز هدف قرار داده است.

این اقدام روز سه شنبه انجام شد و سپس رسانه دولتی Pengpai روز پنجشنبه خبر را تأیید کرد. علاوه بر این ، دفتر می خواهد گزارشاتی در مورد میزان انرژی مصرفی و سهم استفاده شده توسط استخراج دارایی های رمزنگاری دریافت کند.

اگرچه اطلاعات مشخص می کند که این اعلان در پکن صادر شده است ، اما تأیید رسمی در مورد اینکه آیا چک ها در سراسر کشور انجام می شود یا خیر ، وجود ندارد.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۶۶+۱.۱۷٪

PP۱۴۱۳+۱.۵۸٪

PEسنگین۹۴۸-۰.۴۲٪

PE سبک۱۲۰۶+۰.۵۰٪

PE خطی۱۲۰۶+۱.۳۴٪

اوره گرانوله۳۷۱-۲.۳۷٪

اوره پریل۳۷۹+۴.۱۲٪

متانول۲۷۵+۲.۲۳٪

اتیلن گلایکل۷۳۱+۰.۴۱٪