آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلمطالب آموزشیLittlerabbit LTRBT چیست؟|

Littlerabbit LTRBT چیست؟|

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۳۸

Littlerabbit  پروژه جدید رمز ارز است که به تازگی به بازار آمده است. هدف آن به حداکثر رساندن سرمایه گذاری شما با مکانیزم تولید محصول است که بازدهی پایدار و سودآور همراه با ویژگی های امنیتی شفاف را فراهم می کند.

LTRBT Token قادر به تولید بازده فوری بدون گاز است. این بدان معناست که دارندگان می توانند با نگه داشتن رمز در کیف پول خود ، بدون انجام اقدامات دیگر ، سود ببرند.


لیتل ربیت little rabbit

در حال حاضر ، ما در مورد قیمت ارز رمزنگاری Little Rabbit (LTRBT) اطلاعاتی نداریم. حجم معاملات 24 ساعته LTRBT در بازارهای ارز 316،682 دلار است. هفته گذشته قیمت خرگوش کوچک 241.29٪ افزایش یافته است. قیمت ارز رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته 26.97٪ کاهش یافته است.

داده های مربوط به قیمت خرگوش کوچک (LTRBT) و سایر اطلاعات مرتبط ارائه شده در این وب سایت به طور خودکار از منابع باز بدست می آیند بنابراین نمی توانیم صحت آن را تضمین کنیم. COINCOST به هیچ وجه با ارز رمزپایه Little Rabbit ، توسعه دهندگان و نمایندگان آن ارتباط ندارد.

توجه نمایید که این مقاله صرفا برای معرفی است و سیگنال و پیشنهاد خرید یا فروش نیست!

 

قرارداد هوشمند چیست؟

اصطلاحی است که برای توصیف پروتکل رایانه ای استفاده می شود و بدون توافق شخص ثالث ، قرارداد یا توافق نامه بین یک طرف و طرف دیگر را تسهیل می کند. چنین پروتکل قرارداد هوشمند باید بتواند عملکرد تعهدات گیرنده قرارداد را از یک توافق تأیید کند.سکه خرگوش کوچک را از کجا می توانم خریداری کنم؟در حال حاضر می توانید آن را از طریق pancakeswap خریداری کنید ، لیتل ربیت هنوز در مرحله توسعه است و قصد دارد سکه های خود را در بازار بزرگ تجارت کند.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪