آرمان تحلیل

سر خط اخبار

 JPM کوین چیست؟

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۰۶

 JPM کوین چیست؟

 


JPM Coin یک سیستم دفتر مجاز و اشتراکی است که به عنوان یک دفتر حساب پرداخت و حساب سپرده استفاده می کند ، مشتریان شرکت کننده J.P. Morgan را قادر می سازد دلارهای سپرده شده نزد J.P. Morgan را منتقل کنند. JPM Coin حرکت ارزش در زمان واقعی را تسهیل می کند ، و به حل موانع مشترک پرداخت های مرزی سنتی کمک می کند.

به عنوان بخشی از Onyx توسط J.P. Morgan ، JPM Coin متعهد به نوآوری در صنعت خدمات مالی است. JPM Coin در تلاش است تا چالش های پیچیده پرداخت های مرزی را برطرف کرده و به ساده سازی نیازهای جابجایی پول مشتریان خود از طریق خدمات خزانه داری نسل بعدی کمک کند.

jpm کوین

مرکز تعالی بلاکچین تلاش برای برنامه های کاربردی فناوری توزیع شده لجر را دنبال می کند ، و به طور فعال در مورد موارد استفاده از بلاکچین برای توسعه فناوری داخلی و راه حل های آزمایشی در سراسر تجارت در جی پی مورگان تحقیق می کند. این برنامه با اتصال تکنسین های برجسته به هدف تحقق بخشیدن به استانداردهای صنعت و ارائه ارزش به مشتری ، تحقق بخشیدن به ابزارهای بلاکچین درجه یک مانند JPM Coin ، شبکه بین بانکی اطلاعات (IIN) و Quorum® است. این برنامه همچنین روابط استراتژیک و سرمایه گذاری با فروشندگان اصلی و کنسرسیوم ها ، از جمله Enterprise Ethereum Alliance ، The Initial for CryptoCurrencies & Contracts، Global Business Blockchain Council و Hyperledger ، یک پروژه بنیاد لینوکس را مدیریت می کند.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

آخرین مطالب

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪