آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلمطالب آموزشی ارز NOIA | سینتروپی

 ارز NOIA | سینتروپی

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶

 ارز NOIA قیمت داده های زنده

قیمت سینتروپی زنده امروز 0.291254 دلار آمریکا است و حجم معاملات 24 ساعته آن 493805 دلار است. در 24 ساعت گذشته سینتروپی 3.71٪ افزایش یافته است. رتبه بندی CoinMarketCap در حال حاضر # 294 است ، و کل بازار زنده 113،279،135 USD است. عرضه آن 388،935،785 سکه NOIA و حداکثر است. عرضه سکه های NOIA 1،000،000،000.

اگر می خواهید بدانید که Syntropy را از کجا بخرید ، بهترین مبادلات تجاری در Syntropy در حال حاضر KuCoin ، Gate.io ، Uniswap (V2) ، 1inch Exchange و Nash هستند. دیگران را می توانید در صفحه مبادلات رمزنگاری ما ذکر کنید.

ارز نویا | ارز سینتروپی

سینتروپی (NOIA) چیست؟


Syntropy اینترنت عمومی را به یک اینترنت امن و کاربر محور تبدیل می کند که در آن رمزگذاری و عملکرد داخلی است و به طور خودکار برای هر کسی و هر چیز متصل فعال می شود. رمز NOIA در 5 ژانویه 2020 راه اندازی شد ، در حالی که Syntropynet در سال 2017 تاسیس شد.

این فناوری خود با اینترنت فعلی سازگار است و امکان استفاده کامل از منابع را فراهم می کند. هدف اصلی آن از بین بردن هرگونه محدودیت در عین حصول اطمینان از امنیت و بهینه سازی به عنوان نقطه شروع ، با قابلیت مقیاس پذیری بیشتر برای فناوری های آینده است. ترافیک مربوط به Syntropy از طریق پروتکل مسیریابی توزیع شده (DARP) هدایت می شود.

این یک سیستم بلاکچین است که ترافیک را از طریق رمز NOIA تسهیل می کند و به اپراتورهای گره برای کمک های شبکه پاداش می دهد. این توکن به عنوان بنزینی عمل می کند که به اینترنت کمک می کند و سرویس ها و همچنین برنامه هایی که روی Syntropy کار می کنند NOIA را صرف پرداخت هزینه استفاده از شبکه خود می کنند.

چه کسی بنیانگذار سنتروپی است؟


Syntropy توسط ویلیام بی نورتون ، جوناس سیماناویسیوس ، دوماس پوویلاوسكاس ، دومانتاس جاسكوناس و جاستیناس والوتاویسیوس تاسیس شد.

ویلیام بی نورتون بنیانگذار و رابط اصلی فنی مسئول راه اندازی فعالیت های ارتباطی برای تأمین امنیت شرکا ، مشتریان و تأمین کنندگان برای راه حل بخش نرم افزار NOIA معروف به اینترنت قابل برنامه ریزی است.

او همچنین بنیانگذار DrPeering است. قبل از آن ، او به عنوان دانشمند ارشد در Console Connect Inc کار می کرد ، و مدیر ارشد استراتژی IIX بود. او همچنین به عنوان یک کارشناس همتای اینترنتی در پنل مشورتی ETICS - کمیسیون اروپا کار می کرد ، و بنیانگذار و رابط اصلی فنی در Equinix بود. وی همچنین به مدت 11 سال مدیر گروه مهندسی اینترنت در شبکه های Merit ، دانشگاه میشیگان بود.

جوناس سیماناویسیوس بنیانگذار و CTO در Syntropy است و CTO Clouder است. او یک مربی اصلی در Turning community بود ، او یک توسعه دهنده برنامه های کاربردی در JPMorgan Chase & Co ، یک توسعه دهنده و مشاوره برنامه تلفن همراه در Techsnapp Ltd و یک توسعه دهنده و مشاوره برنامه تلفن همراه در Approar Ltd.

Domas Povilauskas بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Syntropy و همچنین بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Tellq است. پیش از آن او در Trader اشتغال مستقلی داشت ، و یک تحلیلگر مالی در Value Square بود ، و همچنین یک تحلیلگر مالی در Orion Securities UAB FMI.

Domantas Jaskunas یکی از بنیانگذاران Syntropy و همچنین یکی از بنیانگذاران Tellq است. پیش از آن ، وی تحلیلگر شرکت SilverSea Asset Management و دستیار مالی شرکت Gaotime بود.

جاستیناس والوتاویسیوس یکی از بنیانگذاران Syntropy و CTO تلک است. قبل از آن او به عنوان یک برنامه نویس در Hellocoin Co ، UAB "Prekybos centras Internete" و UAB VOIP Exchange کار می کرد.

 

 

 

چه چیزی سینتروپی را منحصر به فرد می کند؟


نکته اصلی که Syntropy را منحصر به فرد و خاص می کند این واقعیت است که هر چیزی که در اینترنت فعلی ساخته شده است می تواند بر روی Syntropy ساخته شود.

به همین ترتیب ، یک اکوسیستم متنوع از برنامه ها را از طریق ادغام در همه سیستم های اصلی فناوری امکان پذیر می کند. دارایی دیجیتال بومی به این اکوسیستم اجازه می دهد تا اقتصاد غیرمتمرکز خود را ایجاد کند که توسط اعضای جامعه که زیرساخت گره را اداره می کنند پشتیبانی می شود. در نتیجه ، توسعه دهندگان برای تحویل برنامه ها و نرم افزارها در بالای شبکه Syntropy تشویق می شوند.

صفحات مرتبط:
درباره PLATINCOIN بیشتر بدانید.

درباره AmsterdamCoin بیشتر بدانید. در مورد استخراج ASIC در CMC Alexandria بیاموزید.
مطمئن شوید که آخرین پست های ما را در وبلاگ CoinMarketCap پیدا کرده اید.

چند سکه سنتروپی (NOIA) در گردش وجود دارد؟


Syntropy یک توکن استاندارد ERC-20 است. کاربران برای دسترسی به شبکه Syntropy با رمزهای USD یا NOIA پرداخت می کنند. کلیه پرداخت ها از طریق درگاه مبادله به تقاضای رمز تبدیل می شود.

امنیت شبکه سینتروپی چگونه است؟شبکه Syntropy زیرساختی است که می تواند مسیریابی هوشمند از ترافیک اینترنت را از طریق پروتکل اختصاصی مستقل مسیریابی (DARP) فراهم کند. DARP از صدها گره با عملکرد بالا در هر شبکه ابر در مقیاس جهانی تشکیل شده است. دونده های گره با توجه به میزان ترافیکی که می توانند در سراسر شبکه خود داشته باشند ، جبران رمز NOIA را دریافت می کنند.

سینتروپی (NOIA) را از کجا می توانید خریداری کنید؟
سنتروپی یا NOIA را می توان در چندین صرافی خریداری ، فروخت و معامله کرد ، از جمله:

لغو کردن (V2)

KuCoin

دیگران را می توانید در صفحه مبادلات رمزنگاری ما ذکر کنید. مطمئن نیستید که خرید ارزهای رمزپایه چگونه کار می کند؟ اینجا را پیدا کنید

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪