آرمان تحلیل

سر خط اخبار

ارز bat چیست؟

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۰۰

ارز bat چیست؟


 (BAT) توکن مبتنی بر Ethereum است که در مرورگر وب brave با حریم خصوصی متمرکز است . این شرکت که در سال 2015 توسط برایان بوندی و بنیانگذار موزیلا و خالق جاوا اسکریپت ، Brendan Eich تاسیس شد ، نشانه توجه اساسی را در سال 2017 راه اندازی کرد تا چندین مشکلی را که با تبلیغات دیجیتال مشاهده کرد: نقض حریم خصوصی کاربران ، کاهش درآمد ناشران سنتی و ناتوانی تبلیغ کنندگان در ارزیابی اثربخشی تبلیغات خود. BAT توجه کاربران را هنگام مرور سایت اندازه گیری می کند و به ناشران پاداش می دهد. این مرورگر دارای یک ویژگی انتخاب به نام Brave Rewards است که به کاربران امکان می دهد BAT را به طور ناشناس به سایتهایی که بازدید می کنند مانند YouTube اهدا کنند. brave ادعا می کند که بیش از 150 ناشر در جوایز آن شرکت می کنند ، از جمله Wikihow ، Archive.org و Smashing Magazine. Brave عرضه BAT را به 1.5 میلیارد نشانه محدود کرده است. 


ارز bat

 

BAT از زمان ادغام در اولین بستر جهانی تبلیغات خصوصی مرورگر  brave ، نتایج خیره کننده ای را مشاهده کرده است: 25.4 میلیون کاربر فعال ماهانه ، 9.2 میلیون کاربر فعال روزانه ، 1 میلیون سازنده تایید شده BAT ، میلیون ها کیف پول ایجاد شده ، هزاران کمپین تبلیغاتی با لوگو های برجسته ، و ابزار در حال رشد در ابتکاری ترین نام ها در بازی های بلاکچین. نتایج ، BAT را به یکی از موفق ترین پروژه های جایگزین سکه تا به امروز تبدیل کرده است.

 

توکن توجه اساسی (BAT) چیست؟


توکن توجه اساسی یا BAT نشانه ای است که به یک بستر تبلیغاتی دیجیتال مبتنی بر بلاکچین طراحی شده است تا با توجه به توجه کاربران به آنها پاداش عادلانه بدهد ، در حالی که بازدهی بهتر تبلیغات را برای تبلیغ کنندگان فراهم می کند.

این تجربه از طریق مرورگر شجاع ارائه می شود ، جایی که کاربران می توانند آگهی های حفظ حریم خصوصی را مشاهده کنند و پاداش BAT را برای این کار دریافت کنند. از طرف دیگر ، تبلیغ کنندگان می توانند تبلیغات هدفمندی را برای به حداکثر رساندن تعامل و کاهش ضررهای ناشی از تقلب و سو abuse استفاده در تبلیغات ارائه دهند.

نشانه توجه اساسی به خودی خود واحد پاداش در این اکوسیستم تبلیغاتی است و بین تبلیغ کنندگان ، ناشران و کاربران مبادله می شود. تبلیغ کنندگان هزینه های تبلیغات خود را در رمزهای BAT پرداخت می کنند. از این بودجه ، بخش كمی به تبلیغ دهندگان توزیع می شود ، در حالی كه 70٪ به كاربران توزیع می شود - در حالی كه واسطه هایی كه معمولاً هزینه های تبلیغات را افزایش می دهند ، برای بهبود كارآیی هزینه ، از معادله خارج می شوند.

توکن توجه اساسی در سال 2017 به دنبال یکی از سریعترین فروش اولیه سکه (ICO) در تمام زمانها آغاز شد ، با این پلتفرم در کمتر از یک دقیقه 35 میلیون دلار جمع شد. از آن زمان ، این برنامه تجربه تبلیغات مبتنی بر توجه خود را از طریق برنامه Brave Rewards به کاربران اکثر کشورها ارائه داده است.

از نوامبر سال 2020 ، ایالات متحده ، انگلستان و کانادا بیشترین فعالیتهای تبلیغاتی را داشتند.

چه کسی بنیانگذار نشانه توجه اساسی است؟


توکن توجه اساسی دو بنیانگذار دارد: Brendan Eich و Brian Bondy - دو فرد بسیار برجسته در صنعت نرم افزار مرور اینترنت.

Brendan Eich مدیر عامل Brave Software، Inc است - شرکت اصلی در پشت مرورگر Brave و نشانه توجه اساسی. ایش پیش از حضور در شجاع بنیانگذار و CTO موزیلا بود و در سال 1995 جاوا اسکریپت را نیز اختراع کرد. او همچنین در راه اندازی یکی از محبوب ترین مرورگرهای وب جهان در سال 2004 - Mozilla Firefox کمک کرد.

به همین ترتیب ، برایان بوندی به عنوان Brave's و Basic Care Token’s CTO پیوست. بوندی یک مهندس باتجربه و با تجربه قبلی کار به عنوان مهندس ارشد نرم افزار در موزیلا ، توسعه دهنده نرم افزار در شرکت کورل و رهبر توسعه نرم افزار در آکادمی خان است. Eich و Bondy با هم 50+ سال تجربه توسعه نرم افزار دارند.

 

چه چیزی bat را منحصر به فرد می کند؟


مورد اصلی استفاده از نشانه توجه اساسی ، به عنوان نشانه پرداختی برای اجرای کمپین های تبلیغاتی از طریق Brave Ads است. از نوامبر 2020 ، تبلیغ دهندگان باید حداقل 2500 دلار در ماه برای تبلیغات خود متعهد شوند تا بتوانند کمپین خود را راه اندازی کنند ، اما در حال حاضر یک پلت فرم خود سرویس با محدودیت های بالقوه پایین تر در دست تولید است.

در حال حاضر ، این بودجه تبلیغاتی باید به طور کامل در توکن توجه اساسی پرداخت شود ، که تبلیغ کنندگان می توانند از انواع سیستم عامل های تبادل شخص ثالث خریداری کنند. از این رو ، Brave کمیسیون کمی می گیرد و بقیه توزیع ها به ناشران و کاربران توزیع می شود.

یکی از اصلی ترین ویژگی های متمایز در مورد توجه توجه عمومی و اکوسیستم مرورگر شجاع ، توانایی پاداش دادن به کاربرانی است که هنوز عضوی از شبکه نیستند - این شامل هر دو وب سایت و هر یک از کاربران توییتر است. سپس این کاربران می توانند به صورت ایمن در سیستم عامل ثبت نام کنند تا نکاتی را که جمع آوری کرده اند جمع آوری کنند.

توکن توجه اساسی و مرورگر شجاع از زمان راه اندازی به جذب قابل توجهی از کاربر دست یافته اند. از اکتبر سال 2020 ، مرورگر شجاع در کل 20.5 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد ، در حالی که توکن توجه اصلی اکنون توسط بیش از 368000 کیف پول منحصر به فرد نگهداری می شود.

 

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪