آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلمطالب آموزشیارز فایر اینو | ارز fire inu چیست؟

ارز فایر اینو | ارز fire inu چیست؟

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۱۱

FINU قیمت داده های زنده


قیمت زنده Fire Inu امروز 8.40e-10 USD با حجم معاملات 24 ساعته 171،909 USD است. Fire Inu در 24 ساعت گذشته تغییری نکرده است. رتبه بندی CoinMarketCap در حال حاضر # 3141 است ، اما کلاهبرداری از بازار زنده در دسترس نیست. منبع گردش در دسترس نیست و حداکثر است. عرضه 100000،000،000،000،000 سکه FINU.

اگر دوست دارید Fire Inu را از کجا بخرید ، بالاترین مبادلات تجاری در Fire Inu در حال حاضر PancakeSwap (V2) و Uniswap (V2) است. دیگران را می توانید در صفحه مبادلات رمزنگاری ما ذکر کنید.ارز fire inu فایر اینو چیست؟

Fire Inu همزمان با Anonymous طراحی شده است و چنگالی ایمن و نسبتاً راه اندازی شده در قرارداد Anon است. این کار به گونه ای طراحی شده است که توابع توزیع مجدد سوخت / توکن و نقدینگی منحصر به فرد ساخته شده و متناسب با نیازها و تقاضای جامعه است. این تیم برای بیرون آمدن و نشان دادن اعتماد و همچنین اثبات خود به عنوان یک رهبر جامعه قابل اعتماد ، با جامعه همکاری کردند و در حال تلاش برای ایجاد رسانه های جدید ، رویدادهای متمرکز بر جامعه ، استقرار چند رسانه ای ، خدمات تعاملی و سایر توابع مبتنی بر ابزارهای نوین هستند. Fire Inu توکنومیک را آزمایش می کند و در حالی که در هر دو شبکه Ethereum و BSC مستقر است ، یکی از پیشگامان Tokenomics پیشرفته Ethereum است.

 


 

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪