آرمان تحلیل

سر خط اخبار

ارز pig چیست؟

۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۴۹

PIG توکنی از Binance Smart Chain است که دارای چندین ویژگی منحصر به فرد است. ارز pig اولین توکن با طرح سیاه چاله است که به طور تصاعدی مقدار کل عرضه در گردش را به مقدار زیاد کاهش می دهد. PIG این ویژگی را با یک ویژگی نوآورانه Auto-Liquidity ترکیب می کند. که نقدینگی رمز را به سرعت افزایش می دهد. و سرانجام ، PIG تمرکز زدایی گسترده ای را در مقیاسی که کمتر در توکن های دیگر دیده می شود ، دارد. اگر این سه مورد  را با هم ترکیب کنید  یک رمز قدرتمند  بدست می آورید. که PIG شرایط آن را دارد.

ارز pig چیست؟

Pig Token دارای مزرعه ابتکاری NFT است که در آن می توانید توکن های PIG یا رمز ارز را به دست آورید تا NFT های زیبا کسب کنید! هنگامی که نشانه های خود را در معرض خطر قرار می دهید ، امتیازاتی کسب می کنید که می تواند برای انتخاب NFT های مورد نظر شما استفاده شود. با گذشت زمان تعداد زیادی NFT بارگذاری خواهد شد ، بنابراین بهتر است بلافاصله شروع به جمع آوری رمز ارزهای خود کنید و امتیازات خود را کسب کنید. با ایجاد مشارکت های جدید ، شما همچنین می توانید از طریق سکه های مختلف Binance Smart Chain که در دست دارید NFT بدست آورید. Piggy Bank  دارای مزایایی است که می توانید از آنها بهره مند شوید.

 

PIG یک توکن فارمینگ بدون اصطکاک با عملکرد بالا است. برای هر معامله 5٪ مالیات وجود دارد: 3٪ در نقدینگی قفل است 2٪ متناسب با مقدار PIG نگهداری شده به دارندگان PIG توزیع می شود.

سایت رسمی: https://pigtoken.finance/
ارز پیگ چیست

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪