آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارساتوشی ناکاموتو و بیت کوین

ساتوشی ناکاموتو و بیت کوین

۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۲۸

ساتوشی ناکاموتو و بیت کوین

ساتوشی ناکوموتو


هنگامی که مهندس رایانه ای ساتوشی ناکاموتو به طور رسمی شبکه بیت کوین را در 9 ژانویه 2009 راه اندازی کرد ، پیامی را در میان 31000 خط کد رایانه ای جایگزین کرد که گم شدن آن غیرممکن بود: "رئیس دانشگاه در آستانه کمک مالی دوم برای بانک ها" ، در آن آمده است: یک مقاله در صفحه اول در لندن تایمز هفته گذشته منتشر شد.

این عنوان بارزترین توجیه برای پذیرش بیت کوین را برجسته کرد. در پی بحران مالی سال 2008 ، بانکداران مرکزی در سراسر جهان با ارز جدید بازارها را تحت فشار قرار دادند ،
کاهش نرخ بهره و هزینه های میلیاردی برای تثبیت اقتصاد در تلاش برای جلوگیری از رکود جهانی - همانطور که در طول همه گیری انجام داده اند. پول دیجیتال جدید ناکاموتو به عنوان روشی برای افراد برای محافظت از خود در برابر فشارهای تورمی طراحی شده است که بسیاری معتقدند ناگزیر از این امر پیروی خواهند کرد - بندری امن و غیرقابل نفوذ در برابر نیروها و هوس های هر دولت ، اقتصاد یا ارز.

 

ناکاموتو برای محافظت از نشانه های دیجیتال خود در برابر نفوذ خارجی و اطمینان از پذیرش جهانی آن ، یک ساختار انگیزشی ایجاد کرد تا کاربران رایانه در سراسر جهان را وادار به نصب نرم افزار خود کرده و  به یک شبکه رایانه ای که به طور مداوم در حال به روز شدن است بپیوندند. هر "گره" رایانه ای نسخه اصلی خود از دفتری را در اختیار شما قرار می دهد که مکان و انتقال هر واحد از ارز دیجیتال وی را ردیابی می کند و با "بلوک" معاملات جدیدی که در فواصل منظم به "بلاکچین" اضافه می شود ، به روز می شود. " در سال 2010 ، ناکاموتو پس از چند ماه همکاری عملی با سایر توسعه دهندگان بصورت آنلاین برای تنظیم دقیق منبع ، اعلام کرد که "به کارهای دیگر ادامه می دهد". سپس ناپدید شد.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪