آرمان تحلیل

سر خط اخبار

ارز ATA چیست؟

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۲۵

ارز ATA


قیمت فعلی ارز ata 


قیمت شبکه اتوماتا ​​امروز 1.96 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 646،540،016 دلار است با این حال قیمت ارز  شبکه اتوماتا در 24 ساعت گذشته تغییری نکرده است. رتبه این ارز در  CoinMarketCap در حال حاضر 231 است ، و دارای ارزش بازار  $ 336،800،296 دلار آمریکا است. عرضه آن تعداد 172،252،000 سکه ATA  است.

معرفی پروژه ارز ATA 

  ارز  Automata Network یک پروتکل خدمات غیرمتمرکز است. که میان افزار حریم خصوصی را برای dApp ها در چندین بلاکچین فراهم می آوریم.  با استفاده از جدیدترین الگوریتم های رمزنگاری و حفظ حریم خصوصی ، همراه با فن آوری های محاسبات قابل اعتماد ، موارد کاربردی همه کاره ای مانند رأی دهی ناشناس، به حداقل رساندن ارزش استخراج کننده ماینر (MEV) و بهینه سازی بدون ردیابی را امکان پذیر می سازد.

شبکه اتوماتا توسط برجسته ترین و قدیمی ترین صنعت بلاکچین صنعت ساخته شده است که قبلاً در Zilliqa ، LongHash و دانشگاه ملی سنگاپور کار می کردند. Automata در سال 2019 تأسیس شد ، گیرنده Web3 Grant (2020) و شرکت کننده وب 3.0 Bootcamp (2020) ، Berkeley Blockchain Xcelerator (2021) ، Polkadot Decoded Mainstage speaker (2021) است. سرمایه گذاران این تیم شامل KR1 ، Alameda Research ، IOSG Ventures ، Divergence Capital و Genesis Block Ventures (دور نهایی در فوریه 2021) هستند.

ATA رمز ابزار بومی شبکه اتوماتا است و موارد استفاده فعلی و برنامه ریزی شده زیر را دارد:

حاکمیت: دارندگان توکن ATA می توانند پیشنهادها ، ویژگی های سیستم عامل و پارامترهای شبکه را ایجاد کرده و رأی دهند.
جوایز استخراج: استخراج کنندگان  با محاسبه و ذخیره سازی توسط اجرای برنامه ها و اجرای معاملات برای کاربران در شبکه ، توکن ATA کسب می کنند.
هزینه های پروتکل: کاربران برای کارگران ذخیره سازی و محاسبات به ماینرها پرداخت می کنند.
تخصیص ژئود: کاربران می توانند توکن های ATA را برای شرکت در حراجی های ژئود استفاده کنند.

ارز دیجیتال آتا
توضیحات محصول

پشته راه حل شبیه به میان افزار Automat متشکل از Witness است ، یک سرویس رای گیری خارج از زنجیره ناشناس برای حاکمیت. نوار نقاله ، یک راه حل به حداقل رساندن MEV برای DEX ها ؛ و همچنین Librarian ، یک سرویس نمایه سازی بدون ردیابی برای کاربران.

شاهد: شاهد رأی گمنام یک سرویس رای گیری خارج از زنجیره برای رای دهندگانی است که نمی خواهند هویت و نظر خود را فاش کنند تا به طور ناشناس در اداره پروژه ها شرکت کنند. علاوه بر پشتیبانی از Ethereum ، Binance Smart Chain و سایر زنجیره های سازگار با EVM مبتنی بر Substrate ، این ویژگی ها عبارتند از:

کم هزینه بودن - رأی گیری خارج از زنجیره انجام می شود بنابراین هیچ هزینه جانبی وجود ندارد و طیف گسترده تری از دارندگان رمز می توانند در حاکمیت شرکت کنند بدون اینکه از هزینه های بالا جلوگیری کنند.
Chainhook - وقتی فعال شود ، بر اساس نتایج رأی گیری ، اجرای همزمان را آغاز می کند. Chainhook امکان برقراری اطمینان از قرارداد هوشمند زنجیره ای که در هنگام ایجاد پیشنهاد ثبت شده است را فراهم می کند (ویژگی به زودی ارائه می شود!)
حریم خصوصی - شما می توانید انواع مختلفی از آرا را با سطوح خصوصی مختلف انتخاب کنید. عمومی (افشای کامل آدرس رای دهندگان و تعداد آرا)) ، متوسط ​​(فقط تعداد آرا) و خصوصی (فقط نتیجه رأی گیری منتشر می شود - هویت رأی دهندگان و تعداد آرا مشخص نیست).
مدولار - هر یک از این توابع را می توان به صورت مستقل یا با هم استفاده کرد ، به عنوان مثال ، اگر پروژه ای بخواهد از Witness به عنوان یک ابزار سیگنالینگ بدون اجرای زنجیره ای استفاده کند ، این امکان نیز وجود دارد.
پشتیبانی چند زنجیره ای - از Ethereum ، Binance Smart Chain و سایر زنجیره های سازگار با EVM مبتنی بر Substrate پشتیبانی می کند.
نوار نقاله: نوار نقاله به حداقل رساندن MEV یک راه حل زنجیره ای برای مسئله MEV است ، و می تواند با DEX هایی مانند Uniswap با تغییرات صفر مورد نیاز به طور یکپارچه کار کند. این معاملات را به ترتیب معین بلعیده و از آن خارج می شود ، در نتیجه یک منطقه بدون اجرا در جلو ایجاد می کند که هرج و مرج مرتب سازی مجدد معاملات را از بین می برد. ویژگی ها عبارتند از:
تجارت بدون گاز - کاربر می تواند بدون پرداخت مستقیم هزینه گاز معامله کند
ضد جبهه - هیچ معامله ای در جبهه های تجاری پشتیبانی نمی کند که از نوار نقاله پشتیبانی می کنند
حریم خصوصی هنگام سفارش - سفارش معامله فاش نمی شود مگر اینکه تعیین شده و غیرقابل تغییر باشد. هیچ کس ، از جمله گره های میزبان ، قبل از تصمیم گیری ، سفارش را نمی داند.
ادغام یکپارچه - DEX ها در چندین سیستم عامل با یکپارچه سازی هزینه کم پشتیبانی می شوند.


نکات برجسته پروژه

شبکه اتوماتا با پیشنهاد جذاب میان افزار حریم خصوصی قصد دارد به عنوان سرویس حریم خصوصی برای DeFi و Web3 شناخته شود.
راه حل های موجود با ایجاد معاملات مختلف در زمینه قابلیت استفاده برای رعایت حریم خصوصی به عنوان پیشنهاد اصلی آنها ، از انتظارات کوتاه مانده اند. در اینجا در اتوماتا ، ما انتظار داریم که کاربران عملکرد و سهولت استفاده را بالاتر از ایده آل گرایی بدانند.
راه حل های متمرکز بر حفظ حریم خصوصی اتوماتا با این هدف ساخته شده اند که حریم خصوصی را به صورت بصری و بدون درز به محیط بلاکچین بومی وارد کنند. این بدان معنی است که راه حل های ما نیاز به اصلاح صفر و هزینه های یکپارچه سازی ، در صورت وجود ، بسیار ناچیز است.
Automata از طیف گسترده ای از برنامه های ساخته شده برای Web3 پشتیبانی می کند ، از جمله رأی دادن ناشناس ، به حداقل رساندن MEV و نمایه سازی بدون ردیابی. توسعه دهندگان ساختار بهتری خواهند داشت.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۶۶+۱.۱۷٪

PP۱۴۱۳+۱.۵۸٪

PEسنگین۹۴۸-۰.۴۲٪

PE سبک۱۲۰۶+۰.۵۰٪

PE خطی۱۲۰۶+۱.۳۴٪

اوره گرانوله۳۷۱-۲.۳۷٪

اوره پریل۳۷۹+۴.۱۲٪

متانول۲۷۵+۲.۲۳٪

اتیلن گلایکل۷۳۱+۰.۴۱٪