آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلمطالب آموزشیارز ریچ کواک چیست؟

ارز ریچ کواک چیست؟

۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ۰۵:۲۳

ارز ریچ کواک چیست؟

طبق گزارش‌های جدید منتشر شده دوج کوین  یک رقیب تازه  پیدا کرده است. ارز ریچ‌کواک (richquack) شباهت بسیاری به دوج‌کوین دارد و  به نظر می‌رسد که قرار است جای دوج کوین را بگیرد.

بر اساس اطلاعات اخیر این ارز اولین توکن با قابلیت سیاه‌چاله است که به طور تصاعدی مقدار عرضه در گردش مالی را می کاهد. به علاوه این ارز نقدینگی را به صورت خودکار در زمان نیاز افزایش می‌دهد. یک سیستم غیرمتمرکز گسترده دارد که برتری زیادی نسبت به سایر رقیبان ایجاد می‌کند.

قرار است تمام ۱۰۰ درصد نقدینگی این رمز ارز در بازار عرضه شود و این یعنی ارز پیش‌فروش یا تخصیص بخشی از نقدینگی به اعضای تیم را در دستور کار قرار نداده است. این ویژگی نیز منحصر به فرد است چرا که  این یعنی کسی از اعضای تیم پشتیبانی بر قیمت تاثیرگذار نیست.

خبر مهم دیگر راجع به ریچ کواک آن است که همه دارندگان  در یک قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند و هرچه توکن بیشتری داشته باشید درصد برنده شدن شما هم بالاتر خواهد رفت. گفته می‌شود که این ارز برای رشد پتانسیل زیادی دارد.

ارز ریچ کواک  توسط چند حسابرس برتر مورد ارزیابی قرار گرفته و نمره خوبی نیز به دست آورده است و از سایر حسابرسان معتبر هم دعوت به بازرسی کرده است. این رمز ارز قصد دارد در مرحله اول سیستم عاملی مستقل طراحی کند.

علاوه بر این، بانک مرکزی هند نیز در یک رویکرد کاملا متضاد با موضع گیری قبلی از انجام تراکنشات بر بستر ارز‌های دیجیتالی حمایت کرده است. همچنین در اروپا نیز مقامات اتحادیه اعلام کرده اند برنامه راه اندازی یک کیف پول ارز‌های دیجیتالی مشترک برای تامین راهی امن و نوین در دسترسی شهروندان به خدمات الکترونیک در حال انجام است.

با این وجود عده ای  از فعالان بازار معتقدند که با افزایش اخبار مثبت رفته رفته اعتماد سرمایه گذاران بازخواهد گشت و در نتیجه بیت کوین ریزش‌های گذشته را بار دیگر جبران خواهد کرد.

از زمان راه اندازی نسخه 2 Richquack ، نوزده ساعت پیش ، جامعهtoken RichQUACK با بیش از 1900 عضو تلگرام ، بیش از 460 دارنده رمز RichQUACK.com رشد قابل توجهی داشته است. همچنین بیش از 50٪ از منابع مورد نیاز سیاه چاله را در اختیار دارد.

یا اطلاعات بیشتر در مورد رمز RichQuack ، برای دیدن ویژگی های توکن به وب سایت آن مراجعه کنید.

وب سایت https://RichQuack.com

انجمن تلگرام: https://t.me/richquack

توییتر : https://twitter.com/richquack

https://www.reddit.com/r/RichQuack/

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪